Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet, hogy hagyja békén a miteszereimet?

Figyelt kérdés

Jónéhány kisebb-nagyobb fekete miteszer van a hátamon és az arcomon, tizenéves korom óta. Engem nem zavarnak, csak ha néha-néha kinő 1 pattanás, főleg ha fáj.

A higiéniával nincs problémám, minden reggel zuhanyzok és minden este fürdök. A kence-ficéket viszont nem szeretem.


A barátnőm sebész rezidens, 2 éve vagyunk együtt. Az udvarlási időszakban még megengedtem neki, hogy kinyomja a miteszereimet, de mindig nőttek ki újak. Próbált meggyőzni, hogy engedjem magam bekenni mindenféle zsíros bőrre való kozmetikummal, hogy ne legyek miteszeres, de már elfogadta, hogy a férfi nem krémez.


Már fél éve együtt lakunk és esténként fürdés után még mindig nyaggat, hogy naaa, csak egyet engedjek neki kinyomni. De én nem akarom.

Azt mondja zavarja, és szúrja a kezét amikor átölel vagy simogat. És hogy ez a szeretet jele, mert az evolúciós őseink is rendszeresen kurkászták a hozzájuk közel állókat.


Nem érti meg, hogy nekem így jó az arcom és a hátam ahogy van, és nem akarom, hogy kezelje.

Hogyan győzhetném meg, hogy szálljon le a bőrömről?


(A pattanásaimat egyébként nem bántja. Ha szólok, hogy van egy fájdalmas pattanás akkor tesz rá valami spéci kötést amitől reggelre jobb lesz, majd 2-3 nap alatt elmúlik.)



2022. febr. 28. 03:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

"de már elfogadta, hogy a férfi nem krémez"


Nem a férfi, drágám, hanem te meg a hülye agyad. Az én párom hagyta, hogy kezelésbe vegyem a bőrét és 3 hónap alatt gyönyörű lett. Nem, nem halt bele abba a +3 percbe reggel és este.



Fogadd el, hogy a párodnak nem tetszik a ragyás, nő számára igénytelen fejed. Ez az oka annak, amiért törekvéseket tesz a kezelésére, mióta csak megismert. Engem is irritál a pórusokból rám meredő dzsuva meg a zsírtól fénylő ragacsos szutyok azon a fejen, amit én simogatok, puszilgatok és nézek.



Ugyanannyira gusztustalan ez sok ember számára, mint a túlsúly.

2022. febr. 28. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Ahelyett, hogy örülnél neki, hogy foglalkozik veled.
2022. febr. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

"de már elfogadta, hogy a férfi nem krémez"


Csak tudnam mitől feltitek ennyire a kis férfiasságotokat:D

Képzeld el, az én baratom igen is "krémez", reggel este, és ettől ő csak még ferfiasabb, mert tisztában van vele, hogy nem az a férfias ha igénytelen vagy és semmit nem adsz magadra, és nem kell minden percben azt bizonyítanod, hogy te mekkora férfi vagy:D

2022. febr. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Minden igényes ember krémez, akinek gondja van, és mi nők pedig általában szeretünk nyomkodni. Addig örülj, míg téged....
2022. febr. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem szereted, akkor vegyél mitesszer tapaszt az arcodra, mosd meg az orrodat meleg vízzel, tedd rà a tapaszt, és húzd le. Kijönnek vele.

Az nem megoldàs, hogy igénytelen vagy, csak azért, mert te "férfi" vagy.

2022. febr. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
A mitesszeres tapasz egy jo nagy fszsag, csak felserti vele a boret es semmit nem szed ki. Mielott hulyesegeket tanacsolnal, nezz utana.
2022. febr. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Az egyetlen módja, hogy ne zavarja: oldd meg, hogy ne legyenek ott! Keress fel egy kozmetikust, kezeltesd a bőröd, nem lesz mit a barátnődnek kinyomnia!

Butaság a gondolat, miszerint a férfi nem krémez. A férfiak bőre talán hibátlan?! Talán nem lehet száraz/szeborreás?!

Helyesen: az igénytelen, nemtörődöm ember nem krémez. A barátnődet meg zavarja, hogy ilyen vagy.

2022. febr. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is miteszeres a bőröm, ápolom, tisztítom stb de sajnos teljesen nem múlik el. Hiába, ha valakinek genetikailag ezt dobta a gép, azt nem nagyon lehet megváltoztatni, max enyhíteni.


Egyébként egy arclemosótól ami tisztít, attól nem leszel kevésbé férfias.


Próbáljatok kompromisszumot kötni. Te picit jobban odafigyelsz, ő nem nyaggat és nem nyomkod.

2022. febr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 nemaRendőrség ***** válasza:
33%

Van olyan dolog amit te szeretnél de neki nem annyira jön be?

Nálunk csere rendszer van, x miteszer egy valami.

Illetve vannak tiltott területek amik mindig borzalmasan fájnak, és amikor rájön a nyomkodhatnék akkor egy teszt nyomás. Van amikor elviselem, van amikor nagyon nem.

Ha nagyon nem akkor leáll.

2022. febr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Azért mert zavaró. Az én párom sem akarja már engedni, de amikor látszik, hogy ilyen, már széttágítja a bőrét óriási fekete fejű cucc van ott, egyszerűen nem tudom nem észrevenni. Mondtam neki, vagy nyomkodja, vagy menjen kozmetikushoz, és ha nincs ott, nem akarok kényszeresen nyomkodni. A hátán is pattanások. Egy ideig hagyta, hogy fürdőkesztyűvel és jó minőségű szappannal mossam a hátát, és olyankor szépen eltünedezik, de legtöbbször elfelejti, vagy nincs kedve hozzá, és akkor újra kipattog. Borzasztóan zavaró, és ha már észrevettem, utána már nem tudom figyelmen kívül hagyni.
2022. febr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!