Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet, hogy hagyja békén a miteszereimet?

Figyelt kérdés

Jónéhány kisebb-nagyobb fekete miteszer van a hátamon és az arcomon, tizenéves korom óta. Engem nem zavarnak, csak ha néha-néha kinő 1 pattanás, főleg ha fáj.

A higiéniával nincs problémám, minden reggel zuhanyzok és minden este fürdök. A kence-ficéket viszont nem szeretem.


A barátnőm sebész rezidens, 2 éve vagyunk együtt. Az udvarlási időszakban még megengedtem neki, hogy kinyomja a miteszereimet, de mindig nőttek ki újak. Próbált meggyőzni, hogy engedjem magam bekenni mindenféle zsíros bőrre való kozmetikummal, hogy ne legyek miteszeres, de már elfogadta, hogy a férfi nem krémez.


Már fél éve együtt lakunk és esténként fürdés után még mindig nyaggat, hogy naaa, csak egyet engedjek neki kinyomni. De én nem akarom.

Azt mondja zavarja, és szúrja a kezét amikor átölel vagy simogat. És hogy ez a szeretet jele, mert az evolúciós őseink is rendszeresen kurkászták a hozzájuk közel állókat.


Nem érti meg, hogy nekem így jó az arcom és a hátam ahogy van, és nem akarom, hogy kezelje.

Hogyan győzhetném meg, hogy szálljon le a bőrömről?


(A pattanásaimat egyébként nem bántja. Ha szólok, hogy van egy fájdalmas pattanás akkor tesz rá valami spéci kötést amitől reggelre jobb lesz, majd 2-3 nap alatt elmúlik.)



2022. febr. 28. 03:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Off: én találtam olyan tapaszt ami tényleg kiszedi a miteszereket, én utálom nyomkodni:)

Kérdező,dobd a rendes csajt és keress egy retket aki halomra csal.

2022. febr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Menj el kozmetikushoz 1-2 havonta, akkor nem fog nyomkodni.

Undorító igènytelenség ott hagyni a mitesszereket.

Nem kell a többi férfit is lejáratni, elég, ha te bevallod, hogy igènytelen vagy és lusta.

Sokszor olyan gusztustalan bőrállapotokat látok fiatal férfiakon, hogy legszívesebben odaszólnék neki előzmény nélkül, hogy “anyád nem zavart el kozmetikushoz? Mert rád férne.”

2022. febr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%

"Azt mondja zavarja, és szúrja a kezét amikor átölel vagy simogat"

Fordult egyet a gyomrom...

De még az a szerencse, hogy a férfiasságodon nem eshet csorba, amíg szilárdan ellenállsz a bőrápolásnak.

2022. febr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Max az igénytelen férfi nem krémez, ha tiszta miteszer. Vannak az orra rakható lehúzós miteszer eltávolító csíkok, nem igaz hogy annyit nem vagy képes megtenni.

Nagyon szerethet, ha képes neked kinyomkodni. Én a belem kihánynám, már a gondolattól is hogy más ragyáit nyomkodjam.

2022. febr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Férfi nem krémez😂 senkinek sem esztétikus ha a bőre tiszta miteszeres. Ez alap igényesség hogy a bőrünket is ápoljuk.
2022. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Orulj neki, hogy szeret és foglalkozik veled! A férfi krémez, én is krémezek, az ilyen igényteleneknek, mint te vagy azok persze leszrjaak!


Baratnom fogorvos és mindig feheriti az alapbol feher fogamat. Felek a fogorvosoktol, de neki megengedem, érzem, hogy jobb, egeszsegesebb vagyok!


Ilyen csajod nem lesz többet, ne baszd el a hulyesegeddel, mert a pattanások, ratyák fognak megenni More!

2022. febr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%
A pattanásaid pedig valószínűleg valamilyen helytelen táplálkozási mód miatt jönnek ki újra és újra, mivel valami olyat eszel, amivel az emésztőrendszered nem bír, ez pedig közvetve gyulladásban tartja néha a tested bizonyos részeit (pl. a bőröd, lásd: pattanások). Én 10 év pattanásos felnőttkor után jöttem rá, hogy tejérzékeny vagyok és azóta nem is eszek tejtermékeket, de a pattanásaim is elmúltak. Lehet te szarsz az étkezésre teljesen (minden szemetet megeszel), de érdemes lenne ezen is elgondolkoznod, hogy valamit a kajáláson változtatni kell.
2022. febr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha simogatás közben érzi, az már elég durva állapot lehet. Nagy igénytelenség úgy hagyni, elhiheted, hogy mindenki ezt gondolja a környezetedben, csak a barátnőd szólni is mer érte.
2022. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Hölgyeim és uraim, a nívós Magyar Férfit láthatjuk, természetes környezetében.
2022. márc. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!