Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennel, ha a párod egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennel, ha a párod egy masik nővel beszélne ki téged, es mindent az ő tanácsai alapján tenne?

Figyelt kérdés
2022. febr. 28. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess el vele minél előbb hogy ez nem normális!! És nem a másikkal vagy együtt!!

Viszont ha ennyire tanácstalan veled/nem tud kezelni hogy ehez huzamosabban be kell vonni akkor van egy szomorú hírem....

2022. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném tőle, hogy szeretne -e elmondani valamit. Ha vele jobban megérti magát, akkor őt kellene barátnőnek választania, én nem akarnék 3-an lenni párkapcsolatban.
2022. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt tisztáznám vele, hogy ő hogyan képzeli el, hogy kell kinéznie egy párkapcsolatnak és hogy tulajdonképp kivel is van ő együtt?

Azért nem kell velem lenni, hogy közben a pálya szélén melegítsen a szerető és akkor pattintson ki, mikor már tuti megvan az új nő.

2022. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítottam vele, mert szerintem ezzel engem aláz meg és semmibe vesz, mint társat.

Köszi, akkor menjen a másikhoz.

2022. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én a másik oldalon voltam, rólam azt hitte hogy ezt teszem és semmibe veszem holott egyrészt nem beszéltem ki, másrészt meg minden időm rá szenteltem és nem is beszélgettem azzal akivel gondolta. 🙂


Nyilván más amikor konkrétan ez megvan, arra én is azt mondanám hogy saját döntései kellene legyenek vagy tipli...

2022. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Eloszor bevallotta mar tagadja..

Sőt leüvölti a fejem, ha szóba merem hozni, kozbe ott vihancol a telojaval, középkorú férfi letére..


Viszont az én dolgaimról, mindent kibeszélnek.

Baleset ert nemreg, meg a kezem is lefenykepzte, es kapta a tanácsot, hogy mit tegyen.


Nagy szerelem az övék, ugy gondolom én kiszállok belőle.


Majd megbanja..

2022. febr. 28. 22:35
 7/13 A kérdező kommentje:

Nagyon biztonsagba erzi magat mellettem, és kellően naivnak hisz..


Annak örül, hogy mindenkit manipulál.

2022. febr. 28. 22:39
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg szakíts vele kérdező, de utána ne fogadd vissza.
2022. febr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem is fogom.

Most gondolkodom, a dolgqin..


Nekem szinte semmit sem mesel, jelszóval nem tartozik rám.

Bezzeg az en dolgaim, anyagi helyzetem, mindenből hirt csinal.

2022. febr. 28. 22:45
 10/13 anonim ***** válasza:
9 Ez így nem kapcsolat.Bolondot csinál belőled.
2022. febr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!