Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem veszi észre milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszi észre milyen romlott emberekkel van körülvéve?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, vagyis volt….mindig támogattam, őszintén kiálltam mellette, meghallgattam, bizalommal kezeltem, azonban ő úgy döntött nem kér belőlem, ugyanis a többi nagyokos barátja(akik többször átbaszták,s ilyenkor mindig hozzámjött) telebeszélte a fejét , ő meg elhiszi…és persze én vagyok a sz.r

Mikor fog rájönni,hogy milyen emberek ezek valójában?Miért nem tanult az eddigiekből?

Próbáltam felnyitni a szemét, de én jöttem ki rosszul.


2022. márc. 3. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Ebból a kérdésből süt a mártíromság.

Viszont legalább annyira általános, hogy nem is lehet rá hasznos választ adni, emiatt meg sem próbálom.

Egy virtuális vállonveregetést fel tudok ajánlani.

2022. márc. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem tisztában van ő vele, hogy az egyetlen romlott ismerőse TE vagy 😅


Fogd fel hogy nem kellesz neki és lépj tovább

2022. márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember, tudja milyen emberek veszik körül és mégis őket választotta. Fogd fel és lépj tovább, ő már szabad akaratából nem a te felelősséged.
2022. márc. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem veszi észre milyen romlott emberekkel van körülvéve?"


Mert ilyenek az emberek. Jó esetben mindenki a saját hibájából tanul (van aki még abból sem). Hagyni kell, hogy pofára essen. Van aki többedszer is elköveti ugyanazt a hibát. Majd tanul belőle. Ha meg nem, akkor az az ő baja. Ne foglalkozz vele, főleg ha őt sem érdekli, hogy veled mi van.

2022. márc. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Az emberek alapbol mindig a tobbséghez vagy erősebbekhez húznak ha igazuk van, ha nincs.

Nem mernek önállo döntéseket hozni onalloan élni.

2022. márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Igen, lehet ezt csinálni, hogy van valaki, aki figyelmezteti, hogy nem jó irányba viszi az élet, és kell is. Szerintem sem szabad csak úgy elengedni. Többször kell neki elmondani, hogy ez mivel jár, mit fog eredményezni hosszűtávon, kérdéseket feltenni neki, hogy ez számára mire jó, mit érez, ha abban a közegben van épp, mit gondol a jövőjéről, stb. Szembesíteni kell, hogy ez nem jó így.
2022. márc. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!