Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha emberekkel...

Mit tegyek, ha emberekkel vagyok körülvéve, mégis magányos vagyok?

Figyelt kérdés

A családommal élek, szóval sose vagyok egyedül, mindig van kihez szólni. Azonban a nővérem folyamatosan csesztet, nem egyszer utalt rá, hogy jobb lenne, ha meghalnék. A legjobb barátnőm pedig eltűnt az életemből (a szabadnapjain csak a barátjával van, tőlem még annyit sem kérdez, hogy élek-e).

Csak dolgozok, és nincs semmi más az életemben, semmi szórakozás, semmi társasági élet. Régebben súlyos depresszióval küzdöttem (kb fél éve), úgy érzem, hogy kezdek visszaesni, mert gyakran elöntenek az öngyilkossággal kapcsolatos gondolatok.

Pld.: elrontottam valamit a munkahelyemen és ez borzalmasan felzaklatott. Nem tudtam visszatartani a sírást, és azon járt az agyam, hogy miért vagyok ennyire elcseszett.

Azt hittem, hogy minden jobb lesz, ha lesz egy munkahelyem, de sajnos tévedtem. Állandóan sresszelek és azon agyalok, hogyan kellene véget vetni ennek az egésznek.


2021. júl. 25. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Nincs hasznos kapcsolódásod emberekkel, így a társasági szükségleteid nincsenek kielégítve.


A délutánjaidra találj programot!

Jó, ha társas, kiscsoportos eseményt találsz. Lehet ez pl egy sport, valamilyen csoportos edzésprogram.


Illetve ha legjobb barinő, akkor szerintem jeelezheted neki az igényeidet közös programra, szervezkedj! Havi egyszer talán csak kijön valami.


Nameg társkeresés is mehet, ha jól értem.


A depressziódat jól rejts el! Ne legyél energiavámpír! Vedd figyelembe azt, hogy a közös idő annyira töltse fel a másik felet is, mint téged. Az embereket taszítják ezek a negatív gondolatok és a tapadósság.

2021. júl. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nanana fel ne add már ilyen könnyen! Előttef az egész élet! :)
2021. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Valószínűleg mérgező a környezeted, ha már a nővéred is ilyen veled.

Ha gondolod, beszélgessünk.

2021. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is lehet beszélgetni! 😊
2021. júl. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!