Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ez a normális? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez a normális? Vagy rossz emberekkel vagyok körülvéve?

Figyelt kérdés

Beszélgettem mostanában többekkel a párkapcsolatainkról, és azt látom, hogy szinte mindenki szerint 2-3 év után az a természetes, ha egy kapcsolat annyira elcsitul meg lecsendesedik, hogy nincs benne semmi lángolás, semmi szenvedély. A többség akikkel beszéltem arról is meg van győződve, hogy ennyi idő után heti egy, esetleg két szex bőven elég.

És most nem tudom, hogy ez tényleg normális-e (mert akkor én élek egy abnormális kapcsolatban), vagy csak ők gondolják úgy (akár tudatalatt is), hogy hát már nem vagyok szerelmes, de tök jól kijövünk, meg megállapodni is illene már, akkor inkább hozzámegyek?


2014. márc. 27. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
ha 3 év alatt ennyire ellaposodik a helyzet ott valami szerintem nincs rendben. Mert még ha azt írod, hogy 10 év, akkor elhiszem, hogy ok.
2014. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség... Mi a férjemmel 4 éve vagyunk együtt és szerelem van, tűz van, szenvedély, minden. Ugyanúgy ölelgetjük, szeretgetjük egymást mint régen. Nem tudunk egymás mellett itthon úgy elmenni hogy ne fogdosnánk vagy csókolnánk vagy ölelnénk meg egymást... Heti minimum 5x szexelünk, de van olyan is hogy minden áldott nap...kívánjuk, szeretjük egymást. Nem változott ez az elejéhez képest sem.


Amúgy meg , az igazi szerelem soha nem múlik el. Csak a fellángolás...

2014. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindkettőtöknek.

Örülök hogy nem velem van a baj :)

2014. márc. 31. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!