Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, férfiak! Introvertált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, férfiak! Introvertált vagy extrovertált párt szeretnétek magatoknak? Miért?

Figyelt kérdés
Nemet írjatok légyszíves!
2021. júl. 19. 23:27
A kérdező szavazást indított:
Introvertáltat szeretnék.
Extrovertáltat szeretnék.
32 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inxtrovertáltat! 26/f
2021. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Introvertált férfi vagyok, de nem nagyon csak enyhén, mivel néha kifejezetten igénylem a társaságot, ha társaságban vagyok ott jól érzem magam, jókat szoktam beszélgetni, csak egy idő után fárasztó és ezért szükségem van egyedüllétre is, hogy kipihenjem magam.

Extrovertált és introvertált barátnőm is volt már, az extrovertáltakkal jobban kijöttem, mert jól kiegészítettük egymást,volt egy dinamikája az ilyen kapcsolatoknak,ők szervezték a programokat, én meg mentem velük, és általában megértették, hogy néha szükségem van szabad térre, mert ők is igényelték csak máshogy,nem egyedüllétre vágytak,hanem barátnőikkel találkozni stb.

Introvertált barátnőm egy volt, vele annyira nem működött, mert egyikünk se volt az a szervező típus, így sokszor halogattuk a programokat és hetekig inkább csak döglöttünk, ami nem volt amúgy rossz, csak egy idő után unalmassá vált.

2021. júl. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig volt egy komolyabb kapcsolatom egy introvertálttal és egy rövid extrovertálttal, a második nekem nagyon nem jött be és sokkal jobban tudok szórakozni valakivel/romantikázni otthon úgy általában, néha kimozdulni nem probléma nekem csak jobban szeretek otthon lenni. Persze van sok más ok is, de a legegyszerűbb az hogy az extrovertált nem jön be

21/F

2021. júl. 20. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Igazabol ez teljesen mindegy, mert mind a kettonek megvannak az elonyei, egy egeszseges ember eseteben. Egy egeszseges introvertalt sem egy folyamatosan otthonulo, embereket kerulo, szocfobias konyvmoly, es extrovertaltnak sem feltetlenul a partikrol, bebszasrol stb szol az elete.

Es egy egeszseges, onmagaval tisztaban levo felnott ember nem fog elmozdulni a vegletek fele, nem fog problemakat okozni neki, hogy milyen. Az meg nekem teljesen mindegy, hogy a szabadidejeben amit nem egyutt toltunk, milyen fajta kikapcsolodast valaszt.

2021. júl. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Is-is. Az aranyközép a legjobb:)
2021. júl. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy.


Nem szavaztam.

2021. júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!