Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 28 éves, introvertált lánykánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves, introvertált lánykánt milyen programokat ajánlanátok, ahol lenne esély ismerkedni?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek, eddig nem igazán voltam egy társasági ember, de ezen most szeretnék változtatni. A baráti köröm sem túl nagy sajna, van egy elég élet életvidám fiú barátom, aki mondta, majd együtt elmehetnénk erre arra.


De én olyan helyekre gondoltam, ahova nőként egyedül is el lehet menni új embereket megismerni? Szeretem a könyvtárat, mozit, színházat, edzőtermet, a sport is jöhet, de igazából nem tudom. A netes ismerkedés meg eléggé gáz, ahogy hallom, jópár barátnőm ráfaragott ezzel. Eddig egy 3 éves párkapcsolatom volt, őt egy étteremben ismertem meg, szóval tudom, hogy erre nem jó rágörcsölni. Bulizás soha nem volt az én világom, a srác ismerősömmel ok, de egyedül nőként azért az elég meredek.


Kérlek, adjatok ötleteket!



2022. márc. 3. 15:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
90%
Én kerékpártúrán ismertem meg a pasim. Én is introvertált vagyok. Elég erősen.
2022. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!