Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jöhetnék össze vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék össze vele osztálytalálkozón?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva lesz 5 éves osztálytalálkozónk, az egyik lány aki szervezi az egészet meghívott engem is személyesen. Annyira kedves volt mikor beszéltünk, hogy utána benne maradt jó ideig a fejemben, és rájöttem hogy amúgy ő bejön nekem (a személyisége mindenképpen, a külseje is szerintem mert annak idején szép csajszi volt csak már pár éve nem láttam). Facebook alapján elvileg "szabad".

Na most jön a neheze, mert ugye a találkozón enyhén szólva se kettesben leszünk. Neten nem akarnám neki ezt bedobni, amúgy is gáznak tartom neten beszélni ilyeneket, jobb szeretném személyesen, plusz a tali előtt nem akarnám ezt a témát csak úgy random bedobni mert kellemetlenül sülhet el mikor élesben találkozunk majd.

Vannak tippjeitek hogyan kerülhetnénk közelebb egymáshoz? Lerészegedni nem terveznék, még mielőtt valaki ezt javasolná hogy igyuk magunkat az asztal alá, több okból sem. De egyéb ötletet bármit szívesen meghallgatok, saját tapasztalatokból sajnos nem sok van, de úgy jól esne ha összejöhetne valami. Köszönöm előre is a tippeket! :)



2022. márc. 4. 01:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Kettesbe kell ezt intezni és ezt ne az osztaly talira tervezd osztalytalin vagy utána vagy elotte hivd el vhova a csajt ahol kettesbe vagytok!
2022. márc. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Mindenképpen menj oda hozzá az osztálytalin dumálni, próbáld meg őt lefoglalni.

Kérdezgesd, h mi történt vele addig, milyen lett az élete, hogy boldog-e. Hallgasd figyelmesen, de azért mesélj te is.

Ha esetleg azt mondaná, hogy van valami problémája, vagy nem olyan boldog, kérdezd meg tehetsz-e érte valamit, vagy segíthetsz-e. Hozzá teheted,h : "Hiszen olyan aranyos/szép nő vagy és jól áll neked a mosoly."

Ahogy beszélgettek, egy idő után megkérdezheted, h: "Találkozunk valamikor? Szívesen meghívnálak egy kávéra, vagy elviszlek moziba, ha szeretnéd."

A lényeg, hogy bátor és nyugodt legyél, de ne túl nyomulós.

Sok sikert. 😊

2022. márc. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Így van, az osztálytalin csak puhatolózz, kopogtass be nála. Az ajtót majd később rúgd be.
2022. márc. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mikor lesz/volt?
2022. márc. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tudni akarjuk mi lett a vége 😊
2022. márc. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na ez izgi
2022. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Biztos bejössz neki csak önbizalom kell.
2022. márc. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
na mi van????????
2022. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Valami infó jöjjön már. 😅😅
2022. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
valami???!?!?!?!?!
2022. márc. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!