Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy keltsem fel a 10 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsem fel a 10 éves osztálytalálkozónkon a figyelmét?

Figyelt kérdés
Középsuliban kövér voltam, piszkáltak többen vagy jobb esetben csak totál levegőnek néztek. Ennyi idő elteltével leadtam a súlyfeleslegem, igyekszem minél jobban kicsinosítani magam a találkozóra, hogy mindenkinek leessen az álla. Elvileg ő is jön, középsuli után elkezdett gyúrni, nagyon izmos teste van. Kapcsolatáról nem tudok, hogy lenne, közösségi oldalain semmi nyoma. Jó lenne elérni nála, hogy beszélgessünk és ő akarjon velem legalább egyszeri alkalmat.

2020. szept. 13. 10:51
1 2 3 4
 1/35 Noren1989 ***** válasza:
83%
Ez valami idegi becsípődés nàlad?
2020. szept. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
35%
A ribiket fellehet ismerni, szóval csak add önmagad :D
2020. szept. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
1: Normálisan megfoglamaznád, hogy mit akarsz ezzel mondani?2: Nem tudom miről beszélsz.Soha nem voltam rbanc, eddig csak tartós kapcsolataim voltak, 28 éves koromra 3.
2020. szept. 13. 11:00
 4/35 anonim ***** válasza:
88%
Kicsinositod magad, melleulsz az asztalnal, vagy szembe (ha valami kajaldaban van a tali), es akkor tudtok dumalni.
2020. szept. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Noren1989 ***** válasza:
100%

Azt akarom sugallni, hogy adott egy pasas, akinek a képei alapjàn gondolsz valamit (de megismernéd, stb). Nem beszéltetek 10éve, szóval kvàzi a nullàról kellene kezdened, nem úgy, h "én vagyok Julcsi, tudod,aki kicsit husi volt..."

Az idegi becsípődéshez: ezer és egy pasas van, neked pont egy régi osztàlytàrsra àll a pöcköd.


Emellett az utolsó mondatod a megalkuvàs csúcsa:"ő akarjon velem legalàbb egyszeri alkalmat...".


Ebből az jön le, h ok, a testedet fejlesztetted az elmúlt években, de az önbecsülésed nem.


Szóval bővebben kifejtve ez a véleményem.

2020. szept. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
4:Ezzel csak az a gond, hogy nem tudom lesz-e mellette hely, nem ül-e már más oda. Ha nagyon elkezdenék a többiek előtt nyomulni rá és visszautasítana, az nagyon kellemetlen lenne. 5: Szerintem azért fel fog ismerni, legflejebb negatívan viszonyul hozzám a múlt miatt. Mindenesetre én már senkire sem haragszom a piszkálások miatt, valamilyen szinten jogosak voltak. Vannak más pasik is, akik tetszenek, nyugi. De ha már itt az alkalom, nem hagynèk ki vele egy alkalmat (vagy akár sokkal többet, ez rajta áll), erről fantáziálok 10 éve. Nem vagyok már visszahúzódó, sarkamra tudok állni, ha azt kívánja a helyzet, az önbecsülésem is rendben van.
2020. szept. 13. 11:15
 7/35 anonim ***** válasza:
51%
Sztem nem a megoldast keresed, hanem a kifogast. Az asztalnal helyezkedni, azert nem egy akkora kihivas, amit 28 eves no letedre ne tudnal megugrani...
2020. szept. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
7: Nyilván magamtól is megpróbálok majd minél közelebb lenni hozzá, csak nem biztos, hogy sikerülni fog, borzasztóan nyomulni pedig nem szeretnék.
2020. szept. 13. 11:24
 9/35 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem sikerul elsore, akkor sincs semmi. Elobb utobb az emberek rotalodnak, hogy masokkal is tudjanak dumalni. Plusz, ha sokkal jobban nezel ki, mint azelott, az nyilvan fel fog tunni masoknak is...
2020. szept. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Egy ilyen szett csinos lenne, szerintetek ebben el tudnám varázsolni?:

[link]

[link]

2020. szept. 13. 11:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!