Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legjobb pasik a hercegnőcske nőkkel vannak együtt? Kifejtem lenn.

Figyelt kérdés

A lényeg:

A legjobb pasikat mindig a hercegnősködő nők nyúlják le!

Ez miért van?

Kifejtem, mit értek ez alatt pontosan.

➡️ A hercegnősködő jelzőt a legkevésbé se pozitív értelmében használom, nagyon is negatívat értek alatta. Kb. így fordítsátok: temperamentumos, irányítgató, és emellé kényes, szeszélyes. Persze ezeknek a hercegnő típusú nőknek is vannak jó tulajdonságaik, pl. inkább szépek, mint átlagosak vagy az alattiak, és egyik se egy szürke egér típus, valamiben különlegesek, egyediek. Jellemzően harsányak, hangosak is. De maga a temperamentumosság és a kényeskedés a fő rossz tulajdonságuk, amit én hercegnősnek nevezek (mert a hercegnő klasszikusan olyasvalaki, aki megszokta a körülrajongást, kiszolgálást, és mivel királyi sarj, a parancsolgatást is).

➡️ Azt írtam "mindig". De persze van kivétel, ez egy túlzó szóhasználat.

➡️ Azt írtam, a "legjobb pasikat". Ezt is kifejtem. Ez alatt azt értem, hogy azokat a férfiakat, akik takaros külleműek, nem piálnak, dolgoznak, nem szarják le a nőt, a családot. Odaadóak, hűségesek, kitartóak. Akikre lehet támaszkodni, számítani. Na ezeket hapasikat nevezem a legjobbaknak. A nőzős, lusta, megbízhatatlan, ápolatlan pasik ellentéteit.


Kérdem én. Miért van ez, hogy a legjobb pasik ezek mellett a hercegnőcskék mellett kötnek ki? Ez az egyetlen rossz tulajdonsága ezeknek a hapsiknak, hogy ezekre a kattant nőkre buknak. Hagyják magukat behálózni. A normális, visszafogott nőknek meg a selejt marad.


2022. márc. 4. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Egyelőre még ritka, de az egyik visszatérő női incel kérdezőnket láthatták. Szinte pöccre ugyanazok a formulák, ugyanaz a furcsa logika. Csak ezúttal a másik oldalról, ami egyelőre még kivívja magának az "érdekesség" jelzőt, mert még kevés ilyen van. De azért halad a felzárkózás :)
2022. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
A párom minden csak nem hercegnő, üdv egy jó pasi
2022. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Az én párom sem hercegnő, csak nem egy szorongó rákos daganat, mint néhány nő. Szeretem a vagány csajokat, akik talpraesettek, van véleményük, mert azzal lehet kezdeni valamit. Egy kuka fasszal nem tudok mit csinálni, nem akarok mindent helyette megtenni és eldönteni. Számomra inkább ez a típus a hercegnő, nem egy igazi cselekvő, belevaló, gondkodó hölgy.
2022. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Hú de vesénrúgnám ezeket a sarokból köpködő visszahúzódó picsákat. Még nőként is retek irritálóak. Nem értem, mit követelőzöl, ha egy unalmas balfasz vagy. Az ilyen férfiben és nőben is szánalmas.
2022. márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy hol figyelsz meg ilyeneket? Mert az ilyen tipikus hercegnőcske típusúakat pont a felszínes, nem a legintelligensebb, nem a legkultúráltabb pasikkal látom. Az általád jópasi jellemel bíró férfiak legtöbbször normális nővel van.
2022. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem ezt veszem észre. A legjóképűbb ismerőseimnek mind nagyon aranyos, házias, átlagos küllemű barátnője van. Boldognak látom őket mellettük ráadásul.
2022. márc. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg nem várják a sült galambot, hogy a pasi szolitsa le őket, hanem ismerkednek, beszelgetnek veluk. Es nem a sarokban ulnek.
2022. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha választanom kéne egy hercegnő szindrómás lány és egy olyan irigy, megkeseredett lelkibeteg között, mint te, egyértelműen a hercegnő nyerne 👑

Pedig nagyon nem a típusom, mégsem taszít annyira, mint ez a koncentrált frusztráció mások párkapcsolati státuszán, ami belőled folyik.

2022. márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ezért:


"Persze ezeknek a hercegnő típusú nőknek is vannak jó tulajdonságaik, pl. inkább szépek, mint átlagosak vagy az alattiak, és egyik se egy szürke egér típus, valamiben különlegesek, egyediek."


Troll vagy nem troll a kérdező, engem nem zavar, hogy egy férfi (vagy nő) olyan társat választ magának amilyet akar, csak nem tudok mit kezdeni azzal amikor az emberek hoztak egy döntést, aztán annak következményeiről panaszkodnak.

2022. márc. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!