Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom legjobb barátjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom legjobb barátjával hogyan lehet leállítani a kémiát?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A barátommal 4 éve vagyunk együtt, együtt élünk. 25 évesek vagyunk. Jól működő a kapcsolatunk, szeretjük egymást nagyon, tényleg azt érezzük h a másik igazi társ.

De ugye az ember életében néha jönnek olyan személyek, akik felé elkezd érezni egy erős vonzalmat. Nagyon szégyellem, és esküszöm átkozott egy állapot, amikor a szerelmed legjobb haverja ez a bizonyos személy, akivel elkezdtek vonzódni egymáshoz.

Az egész már azutan kezdődött miután ugye bemutatott a haverjának és annak a baratnőjének. Nagyon jó kapcsolatot ápoluni velük. Én is nagyon jól kijovok a haver barátnőjével. Amikor közösen programoztunk már az elején, akkor a fiúval egymásra néztünk, mosolyogtunk, és éreztük azt a tudjátok fura érzést. Volt hogy megsimitotta a kezem játék közben, vagy amikor a konyhaasztalon épp pakoltam ki amit atvittunk hozzájuk nassolni. Ezek után en elkezdtem tudatosan kerülni a társaságot, mert sosem tudnám megcsalni a párom, és az o óvodás kortól tartó baratsagukat sem robbantanám szét sosem. De probaltam valami ürügyet kitalálni hogy miert nem erek ra éppen elmenni valahova velük vagy hozzájuk. Volt olyan, hogy a fiú rám írt hogy miért nem mentem, vagy ha mentem akkor miert voltam ma olyan szomorú, visszahuzodo meg sajnalja amikor igy lát. Csak amikor nem megyek akkor epp azt hiszik h nekem valami bajom van a tarsasagukkal es közülük senkinek nem mondhatom el hogy mi a konkrét probléma.

A napokban a parom meg a srác videohivasban beszélték h menjen át a párom, mire a srác kitalálta hogy nem nem menjek én is. Nagyon szeretném elkerülni megint ezt a szitut, hogy kacéran néz meg mosolyog rám, főleg a kézsimogatós dolgot, mert olyankor az arcomat nézi. Nem közömbös a srác nekem sem, nyilván ezért szenvedek, mert másképp lehet lenne annyi bátorságom hogy a barátomnak elmondjam hogy mi történik. Ha egy ismeretlen személy lenne nem paraznek rajta, maskor is ritkan megesik h latsz egy ferfit, akitol jol esik egy ilyen dicsérő tekintet, deee ezt nehéz elviselni, főként nőként mert ugye ebből is csak mi jöhetünk ki rosszul.

Köszi ha elolvastad!


2022. jan. 5. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Állítad le magad.

Röviden ennyi.

Persze, ha csak ösztönlény vagy, s nem számít a szerelmed, az az az életetek, amit felépítettetek, akár szétrobbanthatsz akár a tieddel együtt két kapcsolatot is.

Na, és akkor mi a perspektíva?

Mi a jövő?

Mi az értelme?

Mit nyersz vele?

2022. jan. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Vegyel erot magadon es fogd vissza magad. Ne mondd el nekik ezt.

Talalkozhatsz veluk,max legyel csapzott apolatlan nem csinos.

Vagy lepj le egy ora utan,h dolgod van.

2022. jan. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ez elég gáz. Nekem a férjem barátai nem simogatják a kezem, meg néznek rám kacéran. Ez a srác gázosnak tűnik a leírásod alapján. Ha ő is ezt érzi, mint te, akkor neki is ritkítania kellene a találkozásokat, nem még rád írnia, hogy miért nem mentél.


Az előző hozzászóló jó ötletet írt, vegyél fel valami olyan színű pólót, ami nem áll jól, ezentúl mindig, mikor találkoztok a sráccal.

2022. jan. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem te vagy a hibás, nem is ő. Bele kerültetek egy szituba ami érzéseket váltott ki ,ez mindenkivel megeshet csak nem biztos ,hogy bárkinek is beszélne róla!


én a helyedben négyszemközt beszélnék vele, hogy bár szemlátomást több lehetne köztetek mint barátság de ez egyikőtöknek sem jó! Megkérném, hogy tartsa magát ahhoz a távolsághoz ami egy ilyen baráti viszonyban még elfogadható és ne adjon "jeleket" mert ez neked kellemetlen! A férfiak egyszerűek mint a faék! :-) A szóból értenek nem tudnak a sorok között olvasni! És egy ilyen beszélgetés le tudná "hidegzuhanyozni" az ő lelkét is annyira hogy normalizálódjon a helyzet.


51F

2022. jan. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is a sráccal próbálnék négyszemközt beszélni. Nem online. Egyrészt mert ott úgysem látsz reakciókát és mert nyoma van. Erről szerintem meg felesleges beszámolni.


Faramuci helyzet az biztos. Beszélj vele, hogy állítsa le magát, ne találkozzatok egy darabig, mert könnyen lehet hogy ez elmúlik idővel ha nincs kontakt. Ez nem jelenti, hogy a srácok ne találkozhatnának, csak épp ti nem.

Ha értelmes és rendes, megérti.


Az sem biztos, hogy a kéz simítás szándékos volt. Ilyenkor ez automatikusan jön, főleg ha tudja, hogy kölcsönös.


Azt viszont bele kell kalkulalni, hogy nem tudod az ő kapcsolata milyen, ergo lehet ő mashogy áll hozzá.

2022. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az ő kapcsolatuk elég vontatott, a srác elég lekezelően bánik a baratnőjével a mi jelenlétünkben is.

De ez nem változtat semmin, ez rájuk tartozik.

Ritkán találkozunk amióta tudatosult bennem ez a helyzet. De amikor újra találkozunk akkor ugyanaz történik.

Találkozni fogunk nemsokára együtt a társaságban, ha még mindig fennáll a helyzet akkor beszélek vele.

2022. jan. 5. 10:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Ebből négyes lesz :D
2022. jan. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az az, sweet foursome
2022. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A következő ilyen akciójánál, mikor kettesben vagyunk ránéznék és hidegen közölném, hogy a következő ilyenről a barátnője is tudni fog.

Ha neked fontos a párod és a kettőtök kapcsolata az első, akkor drasztikusan kell leállítani, mert másképp nem érti meg.

2022. jan. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!