Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan koptassak le egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassak le egy lányt úgy, hogy lehetőleg minél kevésbé bántsam meg?

Figyelt kérdés

Nem rég megismertem egy lányt, akit a baráti társaságomból mutatott be valaki. Azóta néha beszélünk,én barátként közeledtem, ő viszont egyre érezhetőbben nyomul.

Próbálom minden kis utalgatását figyelmen kívül hagyni, nem reagálni rá, hátha veszi a lapot. De eddig nem igazán működik.

Egyébként eléggé empatikus és közvetlen ember vagyok. Szeretem megkérdezni azokat akikkel beszélek, hogy vannak, érdeklődöm, poénkodok, de mindenkivel szemben... valószínűleg ezt érthette ő félre és gondolja azt, hogy ez az ő személyének szól.

Lassan már inkább megy át az idegesítő kategóriába, mintsem a jól eső kedvességbe, ami úgy hízeleg az ember egojának. Állandóan kérdezgeti, hogy mit csinálok, hol vagyok, kivel vagyok. Folyamatosan flörtölget, utalgat... Én próbálok minél rövidebb, kissé már talán személytelen válaszokat adni, még a hangulatjelekről is leszoktam, semmibe ne láthasson bele semmit. De egyszerűen mintha nem akarná észrevenni magát. Ha találkozunk, az meg még rosszabb, már gyomorideggel gondolok csak a pillanatra is, ha tudom, hogy valahol ő is ott lesz. Viszont egyszerűen nem tudom hogy tudnám ennél erőteljesebben, de mégis nem bántón kifejezni, hogy nem igazán érdeklődöm iránta, mint nő.


2022. márc. 5. 19:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

8-as, ez nem egy skáláról szól. Ha a Kérdezőnek ilyen lány az ideális, akkor ilyet választ. Nem az volt a kérdés, miért működik vagy sem egy átlag kapcsolat, viszomt, amit te írtál, annak nagyon "már pedig azért is beléd kötök" szaga van.


Jah, és szerintem nagyon szuper, hogy kis országunkban van még férfi, aki értékeli a művészetet és az olvasottságot. Bár több volna ilyen. A Kérdező egy üdítő kivétel.

2022. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Nevezd át a beszélgetésben “második legjobb barát”-ra.
2022. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező, ahhoz képest, hogy erősebb intellektusú partnert keresel, és fontos számodra az olvasottság, mégis tele van a szöveged helyesírási hibákkal!


Helyesen: művészlélek

rockkoncert


Ezek összetett szavak, egybeírjuk!


személyiségbelileg (ilyen szavunk nincs!)

2022. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Sajnos a kedvenc zenekaraim többségének a koncertjére már nem nagyon lesz lehetőségem elmenni. A nagy klasszikusok, mint Bon Jovi, Led Zeppelin vagy Pink Floyd (és persze sokan mások) folyamatosan repertoáron vannak.
2022. márc. 5. 21:10
 15/30 A kérdező kommentje:
8.: Azt hiszem éppen ez a szép, hogy ebben is más mindenki. Így a "tökéletes" kapcsolat képe sem lehet egyforma.
2022. márc. 5. 21:12
 16/30 A kérdező kommentje:

13.: Nagyon szépen köszönöm a javításokat, igazán hálás vagyok.

Egyébként igen, magas intellektusú partnert keresek, nem tökéleteset... Mint látható jómagam sem vagyok az.(És most úriember módjára igyekszem figyelmen kívül hagyni a szándékos provokációt... Úgy gondolom ez sokkal inkább tesz hozzá az intellektusomhoz, mint az, hogy tudom-e, hogyan írják helyesen, hogy művészlélek)

2022. márc. 5. 21:24
 17/30 anonim ***** válasza:
56%

15: Nem, én arra gondoltam, hogy a párkapcsolatot a barátságtól a szexuális vágy választja el. Nem az, hogy barátok mennyire tudtok lenni.

Legalábbis nekem RENGETEG olyan fiú barátom van, akikben megvan bennünk az a közös, amiket leírtál, hogy fontos lenne neked, színházba járunk, rockkoncertekre, múzeumba, stb., de nulla szexuális vonzalom van köztünk, tehát ez barátság emiatt. A barátság a szemünkben SOKKAL kevesebb, mint a párkapcsolat.

Tehát mintha pont fordítva működnél, mint mi.

2022. márc. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

14: Én remélem, hogy tudok még Bon Jovi koncertre menni, már voltam egyszer Budapesten.:)

Ez tetszik?:)

https://www.youtube.com/watch?v=ACUMpkxYUBc

2022. márc. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

#17

A férfiak általában máshogy működnek, mint ti, nem csak a kérdező.

Nektek van egy csomó férfi a környezetetekben, akikkel sok mindenben passzoltok, de nem vonzanak külsőre, körülöttünk meg egy csomó csinos lány, akikkel nincs miről egy mély beszélgetést folytatni.

Vagy ha mégis, akkor vissza is kanyarodtunk az elejére. 🥺

2022. márc. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
17. Ez csak női részről van így szerintem. A barátság sokkal több, mint egy párkapcsolat.
2022. márc. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!