Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges hogy nem unják meg egymást a párok fél év után legkésőbb?

Figyelt kérdés

2022. márc. 6. 10:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%
dehogynem unják
2022. márc. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Úgy, hogy érdekesek egymásnak. Hogy nem unsz meg egy regényt 5 oldal után? Hiszen a továbbiakban is csak betűkből áll.
2022. márc. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
A felszinesség mértéke egyenesen arányos a megunás gyorsaságával, ezen érdemes elgondolkodni
2022. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

De fél év alatt valaki nem tud elolvasni egy regényt?

Azaz pár hónap után ki lehet ismerni a másikat, nehezen tudom elképzelni hogy lehet elviselni egy embert hosszútávon hogy ne legyen elképesztően unalmas.

Játék film sorozat zene stb. Maradjunk zenénél bármennyire is szereted, amikor már 100. hallgattad meg egy idő után elképesztően unalmas és soha többé nem akarod hallani.

Ezért mondom én el nem tudom képzelni hogy nem unja a másikat párkapcsolatban hosszútávon.

2022. márc. 6. 10:29
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy szereti, érdekli mit csinál a másik, új közös élményeket szereznek, közös terveket valósítanak meg és az évek során az emberek valamennyit változnak.

Én 7 éve vagyok a párommal, nem untam meg, mert nem unalmas. Mindig van valami új, valami élmény, valami teendő.

Ha csak otthon ülsz és nézel ki a fejedből az valóban uncsi.

2022. márc. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

A barátaidat is félévente váltogatod? Őket nem unod?

Mi három éve ismerjük egymást, egyáltalán nem unjuk a másikat, hiszen folyamatosan új dolgokat tudunk meg egymásról, új közös élményeket szerzünk, új dolgokat érünk el együtt.

2022. márc. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%
Rendben gyorsétteremkapitány kérlek ne tölts túl sok időt senkivel
2022. márc. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, egy személy (jó esetben) összetettebb, mint egy könyv, egy film, vagy egy zene. Sőt, (jó esetben) folyamatosan fejlődik, valtozik. Én nem találkoztam veled hasonló gondolkodasú emberrel, de valami elképsesztően sivár lehet a lelki világod, sajnálom.
2022. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%

Egyszer hallottam, hogy általában 2 év, és elszáll a rózsaszín köd a fejek fölött, és marad a megszokás.

Én nem érzem magamról azt, hogy érdekes lenne egy nő számomra pl.: 1-2 hónap együttlét után is, így nem megyek bele kapcsolatokba, bár tudom/érzem, hogy ki szeretném próbálni a dolgot, csak nem akarok a másiknak csalódást okozni a személyiségem miatt.

2022. márc. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Azért egy bizonyos kor után az ember személyisége kifejlődött és a világképe is, már egyáltalán nincs óriási változás. Persze nyilván egy tini havi szinten teljesen megváltozhat, de mondjuk 30 éves korban jó esetben az ember tudja mi a célja és van egy érett személyisége, ott bizony már nem lesznek nagy változások, normális esetben.


Kicsit hollywoodszerü a leírásod, nem az emberek személyisége egyáltalán nem összetett, nem minden ember egy egyéniség, legtöbbnek semmi saját gondolata.

2022. márc. 6. 10:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!