Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem egy srác, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy srác, de nem tudom én bejövök e neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki többször bejár oda ahol dolgozom. Régebben nagyon bunkó stílusa volt ami miatt szóltam is neki. Utánna normális volt. Egy ideje nem láttam, azonban most újra visszatért. Azt vettem észre, hogy nagyon méreget engem és mindig keresi a szemkontaktust. Nem nagyon szokott beszélgetni velem szóval nem tudom. Viszont tegnap kolléganőm szolgálta ki. Oldalról figyeltem, hogy vele is ilyen e, de nem. Szinte rá se nézett, de azt észre vettem, hogy ideges volt, remegett a keze. Beképzelem csak, hogy talán tetszek neki?
2022. márc. 6. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez alapján olyan mintha a kolegnöd jönne be neki, ha remegett a keze.
2022. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Talán igen, talán nem. Ha nagyon tetszel neki, csak bepróbálkozik vagy neked kell megszólítani és utána majd elkéri a számod, rlelhív stb.
2022. márc. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A remegő kezet úgy értettem, mintha zavarta volna őt, hogy ketten vagyunk ott. Délelőtt még mosolygott is rám. Pár óra eltelt és nem én szolgáltam ki és olyan mintha ez zavarta volna. Meg hát közelebb is álltam hozzá mint eddig. Most kb. 50 centi volt köztünk. (nem direkt, csak pont akkor állt oda amikor én pakoltam)

De lehet tényleg csak én vagyok a hülye..

2022. márc. 6. 14:01
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg amúgy nem vagyunk ismerősök fbn, de ott láttam, hogy van barátnője... Nem mintha a srác úgy nézne ki, hogy ez zavarná. Lehet attól fél, ha valamit kezdeményez én esetleg szólnék a csajnak? Látásból tudom ki ez a csaj.
2022. márc. 6. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy bejössz neki, viszont nem biztos, hogy feladja a biztos kapcsolatát érted.
2022. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kolléganőd jön be neki, úgy tűnik nekem.
2022. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vendégre nem vadászunk, foglalt pasival 2 méter távolság tartás! Alap szabályokat tartsd már be, vagy anyukád is foglalt hapik golyóit simogatta?
2022. márc. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!