Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök neki? Tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki? Tetszik egy srác, és azt hiszem én is neki.

Figyelt kérdés

Szüleink ismerik egymást, de am. elég rég láttam. De most nyáron láttam a bnőjével. Elég hosszan nézett engem. :) Aztán a bnőjével szakított. Nemrég bejelöltem iwiwen, visszajelölt. Vmelyik héten meg a buszon láttam, és mikor ránéztem legtöbbször engem nézett. Vele volt a haverja, sztem mondta neki, h ki vagyok én, mert mikor leszálltak a haverja rám mosolygott :D Vagy neki is megtetszettem xD. Csak bejövök neki, nem? Lassan itt a szülinapja, írok majd neki, akkor elkezdhetünk beszélgetni.

Ja és még egy (hülye) kérdés xD Kiszámíthatatlan, h mikor látom őt, szóval ha egy ideig nem látom (mondjuk szülinapjáig, amikor esetleg kapcsolatba kerülhetünk) előfordulhat, h kiszeret belőlem? :/ xD


2009. aug. 26. 22:32
 1/2 Giovanni ***** válasza:
Kezdjük ott h "szerelemről szó sem volt" ÉS IGEN tetszel neki,én is ezt szoktam csinálni:D:D:D:
2009. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké :D
2009. aug. 27. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!