Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki? Kezdek teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? Kezdek teljesen becsavarodni..

Figyelt kérdés

Van egy lany, aki nagyok reg ota tetszik, lett volna lehetoseg osszejonni vele (eleg sok alkalom volt amikor pl buliban le tudtam volna smarolni, de sosem mertem).

Aztan kozben neki lettek mas kiszemelt sracai stb.

Minden esetre most hetvegen is volt egy ilyen szitu, elmentunk tarsasaggal bulizni, aztan vegul ketten maradtunk.

Haza fele (mondjuk o reszegebb volt mint en), de azt magyarazta mennyire imad es fontos vagyok neki. Vegul nala aludtam es kb egesz nap nala is voltam utana, de nem volt semmi koztunk. Viszont most lett volna a tokeletes alkalom, mert nem volt most ott a tobbi srac, akivel hasonlo barati szituban van, mint velem

De kicsit olyan az egesz, mintha csak baratilag gondolna.

A lenyeg, amit ebbol ki akarok hozni, hogy allandoan emesztem magam ezen a helyzeten, es konkretan nem tudok aludni hetek ota, mert mindig elalvas elott jon ram a gondolkodhatnrk, es akkor megy mindig at a fejemen, hogy mit kellett volna csinalni, stb.

Ilyen napi max 2-3 orat alszom, es kezdek teljesen becsavarodni.

De a lanynak nem tudom, hogy mondjam el, mert o biztosan csak baratkent tekint ram. Most talalkozom vele megint a napokban majd.

20/f



2022. márc. 7. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Az a pillanat már elment.

De hát most is szólhatsz neki, hogy találkozzatok kettesben, elhívnád egy igazi randira. Ebből így szerintem lehet érteni, hogy mire gondolsz.:)

Aztán csokit feltétlen vigyél, és a kezét is fogd meg!

2022. márc. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne ezen agyalj

390 fölött az euró

nemsokára legelni fogunk, a suna lesz a legkisebb gondod

2022. márc. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, de cuki, szerelmes vagy :D

Fordítsd meg a dolgot: te vagy a lány, több olyan helyzetbe kerülsz, amikor a kiszemelt srác rád mozdulhatna, a legutóbbi esetnél még nálad is aludt, de nem volt semmi. A mai világban, ahol már szinte elvárás az első randi végén a dugás, mit gondolnál? Hát azt, hogy nem érdeklődik irántad. Na ezért érzed azt, hogy barátként kezel.

Egyébként nagyon egyszerű; kezdjél vele közös programokat szervezni. Például hívjad el túrázni, vagy múzeumba, vagy bárhova máshova. A szokásos kávézós kezdést kihagyhatod, mert már ismeritek egymást. Ez egy erősen régimódi ismerkedési stílus, de ettől még jó.

Az egy jó pont, hogy ittasan nem smároltad le.

2022. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak mivel baráti helyzetben vagyunk, sokszor van az, hogy szervezünk közös programokat és sokszor megkérdi, hogy jön-e még valaki más is. Úgy értem, pl megkérdeztem tőle, hogy megyünk-e billiárdozni valamikor a héten mondta persze, benne van, szóljunk még pár másik ismerősnek is. Ilyen baráti társaság alakult ki lassan. Van egy másik srác is, csak ő vele nem vagyunk annyira jóban ezért, sokszor nem jön velünk ilyen közös programokra, ezért a csaj sokszor kettesben találkozik vele.

Ez elégge zavar engem.


De köszi a tippet a fordított helyzettel, ez sokat segít azért :)

2022. márc. 7. 11:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Na, mi lett?
2022. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
cuki , oszt egy dagi srác ..
2022. márc. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon semmi igazabol, ma talalkozott egy masik sraccal..

Majd talizok vele en is jovo heten, remelem semmi komoly nincs ott. Ezzel a sraccal regebb ota talalkozgat/beszelget, de ha meg nem volt vele semmi, akkor nagyon nem aggodom. Majd jelentkezem

2022. márc. 10. 21:08
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolso, nem, nem vagyok dagadt😂 rendszeresen kondizom meg evek ota versenyszeruen sprintelek. De koszi
2022. márc. 10. 21:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, úgy értem, TE MIT CSINÁLTÁL azóta?
2022. márc. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!