Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet becsavarodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet becsavarodni ettől az ellentéttől?

Figyelt kérdés

Az esélytelen férfiak közé tartozom és sajnos bejön megint egy kolléganő.

Ami azzal jár, hogy félreértem a kedves mosolyát valahányszor találkozunk, meg azt is amikor - nem munkával kapcsolatban - megszólít.

Az ösztöneim ilyenkor azt súgják, hogy biztos bejövök neki. De az agyam logikával foglalkozó része tudja, hogy nem akar tőlem semmit, csak alapból kedves és másokkal is.


Persze folyamatosan róla fantáziálok és szeretném elhinni, hogy bejövök neki. De tudom, hogy nem és ez az ellentét az ösztön és józan ész között egy "kicsit" őrjítő.


2017. júl. 26. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
semmit nem tudsz tenni h ne az esélytelenek közé gondold magad ? pl többet adni a külsődre ? és ha látod h ez is még jobban tetszik neki akkor talán van értelme de lehet h valóban csak ilyen régen nekem is volt ilyen kolléganőm hát igen a fantáziám meg mozdult rendesen :D
2017. júl. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg pont annyira, hogy most már kezdj is magaddal valamit.
2017. júl. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
légy férfi és kérdezd meg őszintén, hogy mit gondol rólad aztán hívd el valahova iszogatni, hogy jobban megismerjétek egymást, onnantól szabad a pálya, kiderül majd, hogy lesz-e belőle bármi is :)
2017. júl. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!