Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt vajon miért csinalhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt vajon miért csinalhatja velem a párom?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, együtt élünk, minden rendben köztünk, semmi civakoadas, nyugodt kiegyensúlyozott kapcsolat.

Az elején napi 2 szex simán volt. Mostanában viszont azt csinálja hogy egész nap napkozben celozgat reggeltől estig hogy mit fogunk este csinálni (úgymond hiteget) egész nap reggeltől estig ha együtt vagyunk (nyilván dolgozunk is) fogdos, szeretget, sokat csokolózunk, magyarul érzem hogy egész nap kíván erre estére mindig bealszik.

És ezt már sokadjára csinálja.

Kétszer leültem vele erről beszélni hogy ez engem mennyire bánt hogy egész nap hergel, heccel, elhiteti velem mennyire kíván majd estére parlagon hagy, bealszik mert ő fáradt (hajnalba kel).

Mire jó ez? Nem értem az ő oldalát sem.


2022. márc. 7. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Mit nem lehet azon érteni, hogy fáradt, mert hajnalban kel?
2022. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Azt megértem. De miért hulyiti egész nap az embert??

Úgymond műsor nélkül is lehetne ezt intézni. Engem izgat egész nap aztán cserben hagy...

2022. márc. 7. 20:58
 3/14 A kérdező kommentje:

Tényleg nem vagyunk veszekdesek de ebből előbb - utóbb nagy balhe lesz már látom.

Olyan mintha szórakozna velem.

Az lemaradt hogy így heti 2 szex van kb. De van hogy 1....

2022. márc. 7. 20:59
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
támadd le nappal
2022. márc. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Nem hülyít, akarja ő is csinálni. Csak hullafáradt.


Ha ilyen sz-r a meló, hogy ekkora kihatással van a magánéletére, akkor vagy váltani kéne idővel, vagy sokkal jobban megszervezni a napjait, mert így csak egyenesen száguldotok a szakítás felé.

2022. márc. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5ös ez így igaz!!!

Ha nincs intimitás akkor egy 0 a kapcsolat.

2022. márc. 7. 21:01
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Neki ennyi a "szex" ettől ki is elégül. Fáradt, hagyd békén.
2022. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
Lehet van valami gond odalenn, csak a nagy erős férfi erről nem beszél.
2022. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha egész nap együtt vagytok, akkor miért nem szexeltek napközben? Nem csak este lefekvés előtt lehet... ha elkezdi húzni az agyad, akkor szexeljetek azon melegében.
2022. márc. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Húzd félre a gázról a rántást, és iszkiri a szobába.

Semmit ne odázz el. Már miért várnál estig?

Mindig akkor kell elkapni a tüzet, amikor ég.

:D

2022. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!