Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! 175 cm magas, 62...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! 175 cm magas, 62 kilós férfit tudtok vonzónak látni? Ha egy ilyen kezdeményezne adnátok neki esélyt, vagy annyira nem tetszenek ezek a paraméterek hogy egyenesen kizáró ok?

Figyelt kérdés

2022. márc. 8. 02:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem, mert alacsonyabb és könnyebb nálam. Ha 170 alatt lennék és nem sportolnék, csak simán vékony lennék, ez nem lenne probléma, de átlagos - sportos alkattal nem akarok nagyobb darab lenni, mint a pasim, hogy néz már az ki.
2022. márc. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
A magassága nem zavarna, de vékonyabb nálam. Kövér disznónak érezném magam mellette.
2022. márc. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
A magassága rendben van, férjem 173 cm, de mellé 78 kg és nem kövér. Te nagyon vékonyka lehetsz, próbálj meg kicsit magadra szedni.
2022. márc. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Alacsonyabb, vékony nőknél próbálkozz. Férjem 170 cm, kilóban hasonló.

Teszem hozzá, hogy ő 11 évig kenuzott, most csak hobbiból csinál ezt-azt, és messze nem nagyon vékonyka. Nagyon nem mindegy, kinek milyen a testösszetétele, amiben nem csak a zsír-izom arány számít. Bár én külső alapján amúgy is inkább lennék egy vékonyan szálkás férfival, mint pocakossal (a belső meg volt, hogy közbeszól az efféle preferenciámba 🤷🏼‍♀️).

2022. márc. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Én biztosan nem, de latolgatás helyett, inkább tegyél ellene.
2022. márc. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Ez a magasság és súly kizáró tényező.
2022. márc. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Vékony testalkat férfiaknál kevesebb nőnek tetszik, mivel nem találják férfiasnak. Találhatsz barátnőt, csak nehezebb, érdemes lenne valamit sportolnod!
2022. márc. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon vékony
2022. márc. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Laylah ***** válasza:
Volt hasonló kaliberű pasim, úgy 10-11 évvel ezelőtt. 165 cm vagyok, akkoriban olyan 80-85 kiló közt lehettem, neki kifejezetten zsánerei a telt nők a mai napig is. Mondjuk közrejátszhat, hogy én voltam neki az első... :D
2022. márc. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Hogyne. Egyik kedvenc alkatom.
2022. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!