Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kizáró ok nálad ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok nálad ha egy nő tényleg egyáltalán nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Nem kérek privátot, igazából csak az érdekel hogy mi a férfiak véleménye erről a témáról

2021. nov. 30. 11:22
A kérdező szavazást indított:
Igen, nekem az is a nőiességhez tartozik hogy akarjon gyerekeket meg szeresse őket
Annyira nem zavarna de egy ilyen nő nem a legjobb választás…
Pont ilyet keresek, elegem van abból hogy minden nő családot meg örök elköteleződést akar
Egyéb
45 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

Az első áll a legközelebb a véleményemhez, de olyan hülyén van megfogalmazva, hogy nem nyomtam rá.


Nem tartozik a nőiességhez, teljesen oké ha valaki nem akar gyereket, vagy úgy általában nem is kedveli őket. Attól még teljes értékű nő.


De kizáró ok nálam, mivel én szeretnék, és ebben nem lehet kompromisszumot kötni - legyen is gyerek, ne is?

2021. nov. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
nem mondanám, hogy "nőiességhez tartozik", de amikor elképzelem magamat 10 év múlva, mindig ott van mellettem egy vagy két gyerek. Tehát én úgy gondolom, hogy majd szeretnék gyereket, tehát igen, kizáró ok
2021. nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Nem igazán ertem, ez mit szamit.

Nyilvan RENGETEG pali van, aki nem akar gyereket,te meg nyilvan ha van egy kis eszed, ilyennel jössz ossze, akivel ebben egyeztek.

Azzal jobb esetben nem jpssz ossze, aki akar gyereket.

Mit szamit, hogy abbol a 15 palibol, aki ide irni fog, kinel kizaro ok:D

2021. nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Érthető a véleményed.


Az elsőt inkább úgy fogalmaznám meg újra hogy az a tipikus anyaságra való vágy meg fészekrakó ösztön szintén ilyen nőies dolog, ami néhány férfinek lehet hogy kell egy nőben.


Amúgy én tényleg soha nem akarok és érdekel hogy mit gondol erről az ellenkező nem.

2021. nov. 30. 11:28
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Egy gyerek szerintem uniszex, mivel egy csavo meg egy no is kell az elkeszitesehez, de akkor legyen egy gyerek is LaNyOs DoLoG, merthat apuka ugye nem kell annak a gyereknek:D
2021. nov. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%

Nekem már van gyerekem korábbi kapcsolatomból, ez a világ meg már egyre inkább nem az a világ, amiben jó érzéssel vállal gyereket egy értelmes ember.

36/F

2021. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
6 igen főleg ha bajai is vannak
2021. nov. 30. 11:36
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Normális embernél

a) ha akar gyereket, kizáró ok, ha a másik nem akar;

b) ha nem akar gyereket, kizáró ok, ha a másik akar.


Normális ember tudja, hogy ebben nem lehet és nem is érdemes kompromisszumot kötni, hanem meg kell találnia mindkét félnek azt, akivel ebben egyezés van.

2021. nov. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Bnőm is úgy kezdte, hogy nem akar gyereket. Aztán rá 2 évre mégis csak akart.
2021. nov. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván van, akinél az és van, akinél nem. Aki akar gyereket az jobb esetben nem jön össze olyannal (nemtől függetlenül), aki nem akar és fordítva. Nálam pl az a totális kizáró ok, ha a másik akar, mert engem a hideg is ráz még a gondolattól is.
2021. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!