Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ennyire vékony láb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ennyire vékony láb kizáró ok? Lenne esélye nálatok egy ilyen férfinak?

Figyelt kérdés

Már tettem fel egy kérdést a problémámról ( https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde.. arra még nem érkezett válasz. Az a helyzet hogy rendszeres edzés ellenére sem vastagodnak a lábaim, a felsőtestem sokkal jobban fejlődik, elég nagy kontraszt alakult ki (pedig csak kb. fél éve edzek). Képet is mellékelek hogy lássátok miről van szó: [link]

Most már úgy vagyok vele, hogy lehet kár volt elkezdeni edzeni, ha a lábaim nem akarnak fejlődni! Korábban a felsőtestem is elég vékony volt, legalább meg volt a harmónia. Egy ilyen testalkattal van esélyem a nőknél vagy felejtsem el amíg nem hozom helyre valahogy?



2021. aug. 15. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Nincs veled semmi gond.


26N

2021. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1

Azt azért én is látom, hogy ez így nem túl esztétikus, szóval gond az van, csak az a kérdés, hogy ez még belefér-e.

2021. aug. 15. 19:50
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem aztán nem zavarna. Fejben legyél rendben.

A tested úgyis állandóan változik.


Első voltam.

2021. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem zavar, szerintem rendben vagy.

Ha téged zavar, akkor esetleg nézz más típusú feladatokat combra+vádlira, ne mindig ugyanazokkal a gyakorlatokkal terheld, mert hamar hozzászoknak az izmaid.

2021. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos rossz az edzes, staljasitod az alsotested es nem tomegelsz. Tobb szenhidratot kell enned es haromszor annyit edzeni alsotestre mint felsore. Tomegnoveloset, nem pedig futast.
2021. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A 20-30-as korosztályban kb. a felének ilyen lába van és nem okoz gondot nekik barátnőt találni. Rengeteg ilyen párt látok, ahol a nőnek vastagabb a lába, alapvetően jellemzően a férfiaknak a vállai lesznek mindig sokkal szélesebbek a lábak vékonyabbak, a nőknek meg vállai keskenyek és a combok vastagabbak, de ez nem hiszem, hogy sokakat zavarna a másik nem esetében.
2021. aug. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Exemnek és mostani barátomnak is ilyen vékonyak a lábai. Nekem bejön🤷🏻‍♀️
2021. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

#5

Súllyal szoktam edzeni combra és vádlira is, szénhidrátot is viszek be bőven.

2021. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Kedves vagy? Akarsz gyereket? Van egzisztenciád? Van humorod? Hűséges típus vagy? Soroljam még, mik fontosabbak?
2021. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik :)
2021. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!