Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi esetében gond az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi esetében gond az, ha a szerelmi/ismerkedési karrierjét idősebb korban 25-30 fele kezdi?

Figyelt kérdés

2022. márc. 8. 21:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#8: nem látom az összefüggéseket abban, amit írtál, ráadásul a saját állításodat ásod alá a példával…

Az, hogy valaki tudja hogyan kell viselkedni egy munkahelyen, az neveltetés kérdése nem pedig gyakorlásé. Az ilyen ember 20 év munkatapasztalat után is el fog késni, és ez igaz a kapcsolatra is, aki alkalmatlan, az már eleve az volt, aki pedig alkalmas, az első alkalommal is az lesz, ugyanis ez szintén neveltetés kérdése (persze kell egy minimális „gyakorlat”, de szociális kapcsolatokkal is felvehető nagyon hamar). Nekem sikerült az első munkanapomon felelősségteljesen viselkednem (meg az azt követőkön is), talán neked nem, hogy ezt állítod?


#5: Nekem az a tapasztalatom, hogy ez egy „életstílus”, eleinte nagyon jól hangzik, hogy mennyi „tapasztalatuk van”, de párhuzamot lehet vonni a hosszú távú tervezés (megbízhatóság) és a kalandozás között. A környezetemben azt látom, hogy akik nem kalandoztak, elsőre vagy másodjára megtalálták a számukra megfelelő partnert (ebben a 20-25 éves korosztályban), azok harmonikusan élnek együtt és terveznek hosszútávra (halad az életük), míg azok, akik kalandoztak, azoknál potyognak a gyerekek meg a válás. Ismerek olyan embert, aki azért nem akar valamit megcsinálni, mert „mi lesz, ha szétmennek a párjával” (!?), hogyan lehet így párkapcsolatban élni? és akkor a két válaszoló szerint ő a Férfi, mert neki már volt ~10 kapcsolata…


#10: Egyetértek, de ha az ember nem akar hazudozásba kezdeni, akkor igazándiból néhány alapkérdésből levágja a másik, hogy mikor volt utoljára kapcsolata. Valószínűleg nincs jó válasz erre. Úgy gondolom, ha sejthetőn, de nem hangsúlyozva közli ezt egy normális ember, akkor nem veszít vele, aki emiatt visszautasítja, az már valószínűleg amúgy is kiégett (ergo nem kár érte).


Kérdező: hasonló cipőben járhatunk, engem sem izgatott a dolog, a környezet sem volt adott. A mi korosztályunk a 20-25, itt még nőkből is sokan vannak, akiknek nem volt (komoly) kapcsolatuk (akár hasonló okokból, mint neked), az ismerősi köröm teli van ilyen emberekkel, mégis szép lassan mindenki megtalálja a helyét. Szóval ilyen szempontból azt mondom, hogy nem késő most beszállni. Amire nem tértél ki, de sejtem, hogy az ismerősi körödben nincsenek nők (vagy nem érintkezel a másik oldallal), ha ez így van, akkor viszont gondjaid lehetnek az elindulással, ugyanis nulláról felépíteni egy kapcsolati hálót és/vagy idegenekkel ismerkedni/próbálkozni, hát kell hozzá idő és kitartás, de ez már egy másik kérdés.

2022. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

De mi az, hogy 25-30 éves korában kezdi az ismerkedési karrierjét?

Én csúnya vagyok, azért nem kellek.

Nem kellettem 15 évesen, nem kellettem 20 évesen, nem kellek most sem, és nem leszek vonzó 30 évesen sem.

Szóval nem értem, ha eddig konkrétan nem kellettél valamilyen ok miatt, akkor miért gondolod, hogy ez változni fog?

21F

2022. márc. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk idokozben befigyelt valami csecse beveteli forras, esetleg cryptomaxx....



37F incel

2022. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#12 Én abból indulok ki, hogy eddig úgymond a saját komfortzónámban voltam, azaz nem törtem magamat az ismerkedésben, ugyanakkor nem is zárkóztam el tőle, talán ha én változom (nyitottabb leszek pl.) akkor a helyzet is változni fog, legalábbis az esély így nagyobb lesz rá.
2022. márc. 18. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!