Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők nem féltek tőle hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nem féltek tőle hogy a szépségetekkel együtt az értéketek is elveszik?

Figyelt kérdés

#csúnya #szépség #Női értél
2022. márc. 10. 16:20
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
93%
Nem úgy van, hogy itt mi, a 'gyk-s nők', mind rusnya, dagadt, feminista csámpásrozik vagyunk? Szóval miért tőlünk kérdezed ezt? 🤡 semmi logika nincs benne 😂
2022. márc. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Egyrészt a szépség nem korfüggő bizonyos értelemben, másrészt igen sz.r lenne, ha csak az lenne az egyetlen értékelhető tulajdonságom.
2022. márc. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
15%
#11 A szépség gyorsan elmúlik, egyeseknél ez már a születés pillanatában bekövetkezik.
2022. márc. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
89%
Nem, ezen komplett baromság feszülni.
2022. márc. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
81%

Nem félek. Szeretem, ahogy kinézek, jó sok munkám is van benne, plusz rég elfogadtam azokat az adottságokat, amiken nem tudok változtatni.

Nyilván öregedni fog az arcom és a testem, ebben emmi félnivaló nincs, az élet rendje. Nagymamámat 87 évesen is csodaszépnek látom - nem mintha ez határozná meg az ő értékét.

2022. márc. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
37%
*semmi
2022. márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
90%

Akinek egészséges az önértékelése, az pontosan tudja, hogy mik az értékei.

Most neked újat mondok: igazából az életemben nem sok szerepet játszik a külsőm. A párkapcsolat elején számít. Utána sokkal fontosabb szempontok vannak. Mármint normális férfiaknál, tudjuk, nem nálad. De egyáltalán nem befolyásolja a karrierem, az anyaságom, a baráti kapcsolataim, a hobbim, az egészségem, és a többi.

2022. márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
80%

Mivel nem a szépségemből élek, nem érzem, hogy nagyon ehhez kötődne az értékem.

Ha meg pár frusztrált fazon szerint ez határozza meg az emberi/kapcsolati "értékemet", hát egészségükre, szerencsére nem ismerem őket :D

2022. márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
83%
Hát, én mindig csak átlagosnak gondoltam magam, ennek ellenére mondjuk mindig volt, aki értékesnek tartson. Ezek alapján nem hinném, hogy a külsőm lenne az egyetlen értékem.
2022. márc. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, ne csüggedj, még találhatsz magadnak valami önbizalhiányos lelket, aki beveszi, hogy a szépségén kívül értéktelen és meg vannak számlálva a napjai 🥰
2022. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!