Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők nem féltek tőle hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nem féltek tőle hogy a szépségetekkel együtt az értéketek is elveszik?

Figyelt kérdés

#csúnya #szépség #Női értél
2022. márc. 10. 16:20
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
52%
Akinek nincs párkapcsolata, de akar, annak nem a külsejében kellene keresnie a hibát, hanem a személyiségében. Szerintem meg ez a helyzet.
2022. márc. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
68%
30: az a baj veletek, hogy az "átlag" nőt is az alapján kategorizáljátok be, amit a neten láttok, mert a valódi világban nem igazán néztek körül. Nem, az átlag nő nem insta modell, csak smink nélkül. Mivel a magyarok több, mint fele túlsúlyos, ezért az átlag nőn is van némi fölösleg, vannak bőrhibái, szokott szarul állni a haja, és teljesen hétköznapi ruhákat hord, mint pl. a farmer pólóval, kivéve, ha a munkahelye miatt ki kell öltöznie. Csak ugye erre már felhúzzátok az orrotokat, hogy hát nehogymár be kelljen érni egy "dagadt" csajjal stb. A többségetek baromira el van tévedve azzal kapcsolatban, hogy mit jelent az átlagos. Magatokat jellemzően túlértékelitek külsőleg, a nőket meg alul.
2022. márc. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
32. Nehogy már a 80kgos férfi legyen pariban a 130kgosm nővel! Igencsak el vagy tévedve ha azt gondolod hogy ez igy van rendben.
2022. márc. 11. 09:46
 34/50 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell 130 kilós nővel összejönni, de ti a 80 kilós nőre is szörnyülködtök, hogy úristen, micsoda zsírdisznó. Miközben rendszerint rajtatok is ott fityeg az úszógumi. És hát na, visszatérve az átlagra, az átlag nő rohadtul nem 50 kiló. Nem azért mondom, mert én is túlsúlyos vagyok, én spec pont 50 kg vagyok, de ettől még látom a valóságot.
2022. márc. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
72%

Nem, meg sem fordult a fejemben, hogy emiatt aggódjak. Számos nő tett le az asztalra maradandó értéket: Marie Curie, Helen Keller, Mary Shelley, Shlachta Margit, stb.

Inkább maradandó értékekre törekszem. A szépség nem az, mivel úgyis egy marék hamu és néhány rothadó csont leszünk. De ha igyekszünk jobbá tenni a világunkat, az már érték.

2022. márc. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
34. Aha csak az úszógumis mellé a férfinél jár izom is, a nőn az mind csak zsír.
2022. márc. 11. 10:03
 37/50 anonim ***** válasza:
71%
36: naugye, mondtam, hogy rohadtul nem látjátok magatokat reálisan. Izmos úszógumis pasik, ahha. Elárulom, nem izmosak vagytok, hanem puhosak. De azért a ti csajotokon ne legyen már 5 kilónál több. Na, ezért nincs nőtök, erősen fölélövitek a saját szinteteket, irreálisak az elvárásaitok ahhoz képest, amit ti tudtok nyújtani.
2022. márc. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
37. Mondjatok ez ti akik 130kgos bolti eladóként is, várjátok a szőke herceget fehér bmwvel meg 500ezres minimum fizuval.
2022. márc. 11. 10:30
 39/50 anonim ***** válasza:
36%
Én továbbra is a kérdezővel értek egyet. Egyet se láttam olyat hogy egy kövér csaj odament volna hozzá a pasihoz ismerkedni. Egy társkeresőnél is azt látom meg tapasztalom hogy a legcsunyabb nőnek is írnak vagy 1000en. Itt azon van a hangsúly hogy a nő dönt es nem a férfi. Nem a férfihoz megy oda a nő meg udvarol neki. És pont ezt beszéljük hogy hiába megy oda egy átlagos pasi a saját átlagát mérve egy olyan csajhoz aki ugyan azokkal az átlaggal rendelkezik. Egy diplomás sportos srác odamegy egy szintén diplomás és esetleg sportos vagy jobban kinéző lányhoz. A lány elfogja utasitani. Hiába vannak egy szinten. És miért? Mert annak a lánynak több kell mint ami az ő átlaga. Értitek? És azért van ez hogy ez a diplomás sportosan kinéző srác olyan lányhoz fog menni aki bőven az átlag alatt van az ő szintjéhez képest. És akkor ennek a lánynak sem kell a csúnyább srácok mert megkaphatják a jobban kinezőt is. Igy a lányoknak egyre nagyobb lett az igényük egy férfival szemben.
2022. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
69%

38

Nem mindegy neked mit vagy kit vár az a bolti eladó ha úgyse kellene neked mert túlsúlyos?

2022. márc. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!