Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fog még szeretni valaha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még szeretni valaha?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akibe beleszerettem a nyáron, mert megírta, hogy tetszem neki (lehet, hogy még szeretett is). Amikor leveleztünk (a 3 nyári hónap alatt) 2x mondta, hogy szeret és egy ideig szíveket is írt. Nagyon szerettem. Egyszer megpróbált megcsókolni, de megijedtem és összeszorítottam a szám. Amikor sétáltunk mindig megfogta a kezem én meg mindig elpirultam és tényleg olyan volt, mintha álmodnék. Aztán jött az ősz és mind a ketten mentünk a magunk útján (nem jártunk, így szakítani sem kellet). Nem találkozunk túl gyakran. Szerintem már nem szeret, de én őt nagyon. Amikor ősz elején még összefutottunk, akkor láttam a szemében, hogy hiányzom neki. De mostanában nem is beszélünk. Nem ír. Szerintetek végleg elfelejtett?

2014. febr. 18. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, majd holnap
2014. febr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes hozzászólást -_-
2014. febr. 18. 10:45
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
igaából kell bele 2 kg liszt 3 tojás egy liter tej de nem tudom pontosan cukrot hanyagold mert leragad a tepsiben. só az mehet.
2014. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csak az a baj, hogy az első válaszom minden napra igaz, korán reggel kell elolvasni
2014. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Látom elvagytok :DDDDD
2014. febr. 18. 10:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Az eszedbe se jut h megkeresd és elhívd valahová h találkozzatok?
2014. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De, eszembe jutott, de szerintem lemondaná. Meg gondolom, hogy ha tényleg látni akarna, akkor elhívna. Meg persze mindig arra szabadkozik, nincs ideje.
2014. febr. 18. 11:05
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Akkor legalább biztosan tudnád, mi a helyzet.
2014. febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 z. f. válasza:
írd meg neki, hogy megijedtél, de igazából szereted, és jó lenne találkozni, ha még érez irántad valamit. mi a legrosszabb ami történhet? max azt gondolja magában, hogy "oh de hülye voltam, mert túl korán feladtam" - semmit sem veszíthetsz, tehát mondd meg neki az igazat!
2014. febr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Jó régen beszéltem vele és tudom, hogy azóta volt pár lány, akik "bejöttek neki". És Ő most máshol is lakik, szóval ezért ilyen "izé" a helyzet...
2014. febr. 19. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!