Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek ál profilról is írogatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek ál profilról is írogattak a valódi mellett, hogy jött rá, milyen jelei voltak? Vagy olyan volt, hogy ál profilt hittél, aztán kiderült, tévedtél? Mi alapján hitted, hogy ugyan az a kettő?

Figyelt kérdés

2022. márc. 12. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszer egy volt szerelmem irt én teszteltem mi volt a rendszàma tudja e rà a vàlaszt és tudta..


Mert màr észrevettem hogy ha vkivel irok azt irja amit Ő irna..


Ezért elkezdtem lecsökkenteni a cheteléseim mert mâr senkibe se biztam ..


Most meg jönnek a kérdésekbe a provokàlàsok hogy üldözési màniàm van menjek szakemberhez meg egész nap a 4fal közt van depis stb.

Nem is tudom ki tehet rola :D


Amugy nem vagyok depis jön a nap majd feltöltődök én napenergiàval meg szexel töltödök..azaz ha vki szeret (kapcsolatok elején meg is van ez a plusz aztàn eltünik)

2022. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Yoda m. ***** válasza:
49%

A gyakrabban ismételt szóhasználatot figyeld meg.

Aki ír... az nem igazán képes más fajta stílusban írni, mint amit már rébebb óta megszokott.

Vagy, ha mégis... akkor az olyan erőltetettnek, műviesnek fog tünni.

Ezt úgy képzeld el, mint amikor a kezdő szinész kiáll a szinpadra, s te sokszor érzed azt, mintha könyvből olvasná, amit beszél. Ami persze valójában igaz is... csakhogy ezt egy jó szinésznél nem venni oly könnyen észre. Mert mintha belülről és őszintén jönne.


És ezen apró különbségeket (illetve azonosságokat) az írásban is fel lehet fedezni. Csak tedd egymás mellé a kettőt, s figyelmesen olvasgasd. Előbb-utóbb beugrik a közös nevező.

Vagy ha mégsem, akkor még... vagy nem olvastad eleget, csakis a szövegezésre koncentrálva.. vagy irdatlan jó szinész.


Az ERŐ legyen veled!

2022. ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!