Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki a huszas éveiben házasodott, család stb...? Most teszel fel 40 körül mi a helyzet veletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az érdekelne, hogy akik korán nősültek, vállaltak gyermeket, később megbantátok?


Nem gondoljátok azt, hogy korai volt?


2022. márc. 13. 21:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ki tudtatok tartani a párotok mellett vagy jött új szerelem később az életeteke?
2022. márc. 13. 21:53
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Kamasz korom óta készen érzem magam a gyereknevelésre. 21 éves koromban született gyermekem.

Sose nősültem, minket nem érdekel az állam.


Ha azt mondom, az életem tökéletes és semmin se változtatnék, az nem fejezi ki a valódi széoségét, gyönyörét, amit megélek minden nap.

2022. márc. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Ki is tudtam tartani, és jött is új szerelem. Sose volt kérdés ki a fontosabb nekem. Barátokból is jöttek újjak, de vannak akik felülmúlhatatlan társak.
2022. márc. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3. Megcsaltad a párod, vagy elhagytad? Mi lett az új szerelemmel?
2022. márc. 13. 23:36
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Bár én nő vagyok, de az exférjemről tudok írni, ha így is számít... 25 évesen lett apa, aztán 6 évvel később született még egy gyerekünk. 17 évig voltunk együtt, aztán 40 évesen rájött, hogy ő még "nem élt eleget" (ez tényleg így volt előttem 1 barátnője volt csak)
2022. márc. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom.
2022. márc. 14. 11:14
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
18 vagy 19 éves korom óta voltunk együtt. Most 34 vagyok. Igaz csak 6 éve házasodtunk össze, de középiskola óta együtt voltunk, lett 2 gyerekünk is. Nem jött senki más, nem bántam meg, hogy ilyen fiatalon elköteleztem magam, öszintén szerettem őt mindvégig...megcsalt és itt hagyott a gyerekekkel.
2022. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szomorú, de minden tiszteletem a tiéd.
2022. márc. 15. 20:47
 9/15 NTBS ***** válasza:
81%
Összejöttünk, összeházasodtunk, nem lett gyermek elváltunk. Később lett új párom.
2022. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

Igaz, nem vagyunk 40-esek, picit az még odébb van. De a férjem elég fiatal, alig 21 volt mikor összejöttünk, én 24. Előttem nem volt semmilyen kapcsolata, és mindig úgy gondolta, amint azt érzi, hogy megtalálta a lelki társát, őt akarja egy életre. Sose vágyott kalandokra, ha akarta volna, megtehette volna, elég sok lány legyeskedett körülötte előttem is, de nem vágyott rá, egyik sem érdekelte.

Elég hamar megkért, 1,5 év után össze is házasodtunk, akkor még csak 22 éves volt.

12 éve vagyunk együtt, semmit sem bántunk meg, boldog házasságban élünk:), és ez így is marad. Gyereket nem szeretnénk, viszont van egy kiskutyánk, a 10. évfordulónk alkalmával fogadtuk örökbe közösen:))))

2022. márc. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!