Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz a helyzet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz a helyzet, ha beleszerettem a párom testvérébe?

Figyelt kérdés

Nem is tudom mit írjak még ehhez...

A lényeg, hogy jól megvagyunk párommal, nem szoktunk veszekedni se. De azért vannak dolgok amikben nem értünk egyet és amikben eléggé különbözünk, de ez minden kapcsolatban jelen van.


De a testvérével annyival több mindenben hasonlítunk. Emellett persze külsőre is és személyiségileg is nagyon bejön. Nem akarok tőle semmit sem és legszívesebben még tetszeni se tetszene, de már azért utálom magam, hogy ilyenek kezdtem érezni. Hogyan szabaduljak meg ettől? Nyilvánvalóan nem akarok egy jól működő kapcsolatot tönkre tenni emiatt.


2022. febr. 4. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebbű baj lesz...
2022. febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem vagy troll:

1. ez nem egy jól működő kapcsolat

2. a másik se jobb, mint ez, de őt nem ismered eléggé

3. nem vagy te szerelmes senkibe sem


+1: szerintem meg nyilvánvalóan kamu a kérdés, de hát valamiből fent kell tartani az oldalt, kell a tartalom, hogy fussanak a reklámok a bannerban.

2022. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Egy idő után mindenkinek megtetszik valaki. De szerintem ez nem szerelem, max fellángolás. Balszerencse, hogy a párod tesója, de valahogy próbálj meg keveset találkozni vele, majd elmúlik.

Minden kapcsolatban vannak gyenge hónapok, amikor meggyengül az egyik fél, szerintem amíg tenni nem teszel semmit, nincs baj.

2022. febr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:

Csak arra gondolj, hogy ennél nagyobb szemétséget aligha tudsz tenni egy emberrel!

-Függetlenül attól, hogy kapcsolatban vagyok , a barátnőm barátnői és a haverjaim barátnői + testvérem felesége TABU!(nyálasan hangzik de rajta kívül minden nő)

2022. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

(minden nő TABU)

Ez van!

2022. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted a barátodat, akkor legalább legyen benned annyi erkölcsi tartás (gerinc), hogy a tesója láthatatlan számodra!
2022. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kiskapu:

Ha szakítottál a barátoddal, talált másik nőt és a tesója még akkor is szingli + nem zavarja őket a kapcsolatból eredő kellemetlenség, akkor miért ne!

2022. febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!