Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan alakult volna az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laylah kérdése:

Hogyan alakult volna az életed, ha az első barátoddal/barátnőddel maradtál volna?

Figyelt kérdés

Nyilván pontosan nem lehet tudni, de azért nagyjából sejteni lehet az alapján, hogy milyen irányba ment el az életetek.

Én szerintem most egy borsodi kis faluban élnék vele, egy régi parasztházban, hallgatnám a hülye szóvicceit (amit amúgy szeretek), járnánk kirándulgatni, szabadidőnkben meg valami hagyományőrző dologgal foglalkoznánk. Úgy értve, hogy ő szereti a lovagkort, készített saját kezűleg mindenféle páncélt, felszerelést, ruházatot, ilyesmit, engem meg a bőrművesség érdekel. Talán maga a kapcsolat nem lenne rossz, csak eszeveszettül unalmas, inkább baráti. Pláne, hogy nem tudnék megmaradni egy kis faluban.


2022. márc. 14. 14:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szarul. Soha nem ismertem volna meg életem szerelmét. De sokat tanultam az első kapcsolatomból, amit most kamatoztatok.
2022. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Együtt laknánk, hétvégén kirándulnánk, minden nap szexelnénk.
2022. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1.: nyilván. De itt most arra lennék kíváncsi, hogy ha őt érezted volna életed szerelmének, akkor most hogyan élnétek, milyen lenne a viszonyotok, miket csinálnátok, ilyesmi. Én sem akartam vele maradni és egyáltalán nem bántam meg. Mindez csak olyan "mi lett volna, ha" stílusú fantázia, ne vedd ennyire komolyan. :)
2022. márc. 14. 14:16
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
mér rég felkötöttem volna magamat a pajtában.. vagy az egyik fára a erdőben.
2022. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Miért? Ha ugyanúgy szeretnéd, mint a kapcsolatotok kezdetén vagy alatt, akkor mi okod lett volna rá?
2022. márc. 14. 14:22
 6/15 anonim válasza:
100%
Én akkor jelenleg már nem külföldön élnék. Nagy szerelem volt a miénk, szóval szerintem boldogan élnénk otthon, pár év múlva gyerekekkel akár :)
2022. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Eszement egy kérdés 😁
2022. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a kapcsolatunk ugyanolyan szar lenne, mint amilyen az utolsó években volt. Annyi különbséggel, hogy valószínűleg hozzámentem volna, szültem volna 1 gyereket és boldogtalan lennék. Agresszív lenne, bántana, terrorizálna. Sose tudnám milyen az amikor valaki tényleg őszintén szeret. Annak a kapcsolatnak nem véletlenül lett vége, volt elég erőm kilépni belőle. Ígyis eléggé tönkrementem abban a kapcsolatban. Nem vágyom vissza azokat az éveket.
2022. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Mivel láttam, hogy meghízott, ezért rosszul alakult volna. :D
2022. márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne érettségim.

Megtanítottam volna csatlakozni a spirituális világra.

Egy olyan kapcsolatban élnénk, amiben nincs negstív, kizárólag hatalmas szerelem.

Nem lenne gyermekem, de készen állnánk, hogy legyen, és nem egyedül kellenne majd nevelnem.

2022. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!