Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan alakult volna az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laylah kérdése:

Hogyan alakult volna az életed, ha az első barátoddal/barátnőddel maradtál volna?

Figyelt kérdés

Nyilván pontosan nem lehet tudni, de azért nagyjából sejteni lehet az alapján, hogy milyen irányba ment el az életetek.

Én szerintem most egy borsodi kis faluban élnék vele, egy régi parasztházban, hallgatnám a hülye szóvicceit (amit amúgy szeretek), járnánk kirándulgatni, szabadidőnkben meg valami hagyományőrző dologgal foglalkoznánk. Úgy értve, hogy ő szereti a lovagkort, készített saját kezűleg mindenféle páncélt, felszerelést, ruházatot, ilyesmit, engem meg a bőrművesség érdekel. Talán maga a kapcsolat nem lenne rossz, csak eszeveszettül unalmas, inkább baráti. Pláne, hogy nem tudnék megmaradni egy kis faluban.


2022. márc. 14. 14:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem valószínűleg nem lenne sokkal másabb.

Az első párom imádta a kutyákat, a férjem meg csak elfogadja őket, így valószínűleg ha az elsővel maradok, több kutyánk lenne. Lehet, hogy az anyósommal dolgoznék, mivel ugyanaz a szakmánk.

2022. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 moozygoo ***** válasza:

mivel az első kapcsolatom volt életem szerelme, ezért minden más lenne...

- boldog lennék a mindennapokban, nem olyan elbaszott szar mint most vagyok

- lehet lenne már egy gyermekem

- együtt élnék vele és a cicáival, nem egyedül

- két fizuból sokkal előrébb tartanánk

- valószínűleg vettem volna egy autót ingázáshoz, mert mindkettőnk családja vidéki

2022. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

(Exem intézetis félc.gany volt. Életem első szerelme. De az az igazi őszinte gyerekszerelm volt, egyutt voltunk joban rosszban egyutt sírtunk egyutt nevettunk)


Már tizenévesen dolgoztunk volna valszeg, az erettségiig sem jutottunk volna el.szülők nelkul, lenne vmi vidéki kis parasztházunk meg kb 3 gyerekünk, akik már kirepültek volna en meg csirkét kopasztanék az unokáknak 30 évesen.


Szerintem az egyszerű tanulatlan emberek életét csinálnánk de hűségben es egyutt halálig.

2022. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

*mármint életem első exe. En 14 voltam, ő 16 mikor összejöttünk.

Es a szülők választottak minket el. Az ugy kegyetlen volt.

2022. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szomorú, de jobban jártál így.
2022. márc. 16. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!