Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy majdnem 27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy majdnem 27 éves férfi és egy 32 éves nő között lehet tartós kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egy ideje mindíg ráköszönök egy nőre aki odajár edzeni ahova én. Gyakran segítek neki, néha egy kissebb bókot is adok neki.

Mostanság észrevettem, ha ott vagyok akkor szívesen leáll velem beszélgetni, akár edzés közben is megáll és hátratámasztott kézzel keresztbe tett lábbal felém fordul, és hallgatja amit mondok neki.

Szerintetek szimplán kedves, vagy akarhat valamit?

(amúgy az emberek inkább 27-28-nak nézik, mert fiatalos, és 160cm)


Nektek esetleg volt ilyen kapcsolatotok, vagy tudtok ilyenről? Mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?



2022. márc. 14. 17:31
A kérdező szavazást indított:
Igen lehet
anyagiak, önellátóságtól függ, de lehet
Mentális beállítottságtól, érettségtől függ, de lehet
Egyáltalán nem, túl nagy a korkülönbség
17 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális 27 éves férfinek igen, de neked nem fog menni. Eleve ki kellett írnod ezt a kérdést, meg majdnem szinten van. Tudod a gyerekek mondják ezt egymásnak már majdnem 12 éves vagyok.
2022. márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kolléganőm 33, párja 25, 5 éve vannak együtt és pár hete házasodtak, imádják egymást. Persze, hogy működhet.

Ellenben ez a “majdnem 27 éves vagyok” kb úgy hangzik, mint mikor egy ovis mondja, hogy ő már nem 3, hanem 3 és fél éves. Nem kell ennyire komplexusosnak lenni 5, de 5,5 vagy 6 év korkülönbség miatt sem.

2022. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Mondjuk én semmi szín alatt nem járnék nálam fiatalabbal, de sokan igen. Meg az is egy opció, hogy elvinne egy körre és kiszívná belőled a lelket is.
2022. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak 5 év van köztetek bro. Az semmi. Sokaknak 10-20 év is belefér. Már nem 16 éves vagy, akinek kínos járnia egy 14 éves lánnyal.
2022. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
édes istenem
2022. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mi ebbe vagyunk. Én 34 ő 28 holnap pakolok neki össze. Nem ment. 2 év oda...
2022. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!