Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Új osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Új osztálytársam nagyon bejön már év eleje óta. Megismertük egymást, tökjól kijövünk egymással,

Figyelt kérdés

de van barátnője 2 hónapja, és mindig mondogatta, hogy milyen jó vele..ezek után egy buliban ugy alakult, hogy összejöttünk-ja és nem én kezdeményeztem.. (nem ivott semelyikünk sokat), de aztán lecsesztem hogy van barátnője és h ez mi volt..

ezek után nem is beszélgettünk, és most már az iskolában is kerül.. kétségbe vagyok esve, nem tudom mit gondol v érez, és nem tudok hogy odamenni hozzá..mit mondjak egyáltalán? :((


2010. okt. 18. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Te mit éreznél ha szerelmes lennél egy fiúba,együtt is vagytok,és kiderül,hogy egy lány oda van a barátodért,sőt el is csavarja a fejét? Az egy dolog,hogy nem te nyomultál,de valami kis esélyt adtál ha a srác természetesnek vette a dolgot.Inkább hagyd a fenébe az egészet,hiszen neked sem esne jól ha veled történne ilyen,.nem igaz???
2010. okt. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az attól is függ, hogy hány évesek vagytok és menyire tudtok beszélgetni. Szerintem ha elég érettnek tartod magadat (és őt is) akkor menny oda hozzá és kérd meg h suli után egy 10-15 percet beszélgessetek. Őszintén mond el neki ami bánt és amit érzel, és mond meg neki, hogy őszinte választ vársz.

20/L

2010. okt. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, hogy neked ez nem jó, hogy nem beszélgettek. Aztán meg puhatolózz, lehet nem annyira jó az a kapcsolat, ki tudja?
2010. okt. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!