Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Nem száll le rólam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Nem száll le rólam. Van valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés

van egy srác (28 éves), akivel táncoltam egyszer utcabálon.

Nem nagyon élveztem a táncot, alig bírtam lekoptatni. Láttam már máshol is, és észrevettem, hogy nagyon bámul. Nem foglalkoztam vele, messziről elkerültem. Pár napja megint találkoztam vele, akkor is bámult, nagyon zavart, de sosem mer megszólítani. Jobb lenne ha odajönne, hogy szia veled táncoltam vagy valami... Legalább tudnám azt mondani neki, hogy kicsit berúgtam nem emlékszem semmire vagy valami... (egy éve volt az utcabál, azóta láttam párszor) annyira nem is zavarna, csak 14 éves vagyok. Segítsetek!(nem rúgtam be azon az utcabálon:D)


2010. szept. 13. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy bámul? Nyilván mert te is őt nézed...erről ennyit. Úgysem akar(hat) tőled semmit.
2010. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést már egyszer nem tetted fel? mert irtó ismerős ez a leírás és a szitu.
2010. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 komasa ***** válasza:
Ha néha összetalálkoztok és ő néz az nem jelenti azt, hogy nem száll le rólad. Szimplán az is lehet, hogy szép lány vagy és jó megpihentetni rajtad a tekintetet...:D
2010. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de felraktam már 1 -szer de csak 1 válasz érkezett, még1-szer pedig nem lehet kiemelni...
2010. szept. 13. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!