Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvileg elképzelhető olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg elképzelhető olyan, hogy egy ember senkinek sem tetszik?

Figyelt kérdés
Azt szokták mondani általában, hogy mindenki tetszik valakinek, mindenki megtalálja a párját. Én lassan 30 éves (nő) leszek, de soha senki nem nézett meg az utcán, nem jött oda hozzám buliban vagy egyéb helyen, mindig jól elbeszélgetek emberekkel, de ennyi, sosem tapasztaltam az élet azon oldalát, hogy nőként értékelne valaki. Ezt most kinézettől meg tőlem függetlenül kérdezem, hogy lehetséges ilyen egyáltalán, hogy valakit mindenki tulajdonképpen levegőnek néz? (És nem a sültgalamot várom, mielőtt valaki azt mondaná, volt már, hogy én próbáltam kezdeményezni, de elég félénk vagyok, meg hát azért ennyi idő alatt előfordulhatna legalább egy férfi, aki érdeklődik nem?) Szóval tényleg csak azért kérdezem, mert olyan furcsa ez.
2010. szept. 13. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
El fog jönni neked is csak legyél nyitott. :) Van egy elég közeli ismerősöm aki 55évesen talált magának párt és ez volt neki az első, 1év után megházasodtak és még mindig boldogok:)
2010. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
habár én nem vagyok annyi idős mint te, de szerintem az azért lehetetlen, hogy valaki nem tetszik senkinek se. Lehet hogy tetszettél már te is valakinek, csak az illető is félénk volt. Viszont ennyi idősen egyre nehezebb találni valakit.
2010. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem biztosan tetszettél már valakinek, csak ahogy előttem írták, az illető félénk volt és nem mert feléd nyitni...Vagy nem vetted észre, hogy valakinek tetszel.

Az lehetetlen, hogy senkinek sem tetszettél eddig.

2010. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ok, köszönöm a válaszokat, a körülményes megfogalmazás ellenére tényleg csak arra voltam kiváncsi, hogy csak én lehettem a hülye, hogy nem vettem észre, de úgy tűnik igen. :) majd figyelek. :)
2010. szept. 13. 16:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is megfordult már ez a fejemben. Pedig sokak szerint, lány ismerőseim szerint is nagyon jóképű vagyok. Eszem is van és jó szakmám bla bla bla ... Én is jól el tudok beszélgetni emberekkel, és mégis itt vagyok egyedül ...


Sokszor elnézem, hogy mindenféle furcsa, szerencsétlen, esetleg "csúnya" embereknek van párja, én meg itt vagyok egyedül ...


Pedig nincsenek hatalmas elvárásaim ...


szóval nem vagy egyedül

2010. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
16:55. köszi és hajrá, több sikert a jövőben neked is.
2010. szept. 13. 17:00
 7/9 anonim ***** válasza:
biztos tetszel valakinek. légy nyitott és bátorítsd a fiúkat, akik közeledni próbálnak.
2010. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


En is egyedul vagyok, de en a sajat hibambol! Annyira aggodtam mindig a peniszmeretem miatt (tul kicsinek gondoltam, mert ostoba, idiota es tajekozatlan voltam), hogy a nagy aggodas kozepette szepen leromboltam az onbizalmamat es az onbecsulesemet es igy nem tudtam soha elfogadni a lanyok kozeledeset. Igy aztan nalam nemcsak a magany, hanem a sok kihagyott lehetoseg miatti "mi lett volna, ha..." erzes is megvan!

Szoval szerintem is legyel nyitott, csinalj jo dolgokat, kezdj bele olyan hobbikba, amiket orommel csinalsz es igy talalkozhatsz uj emberekkel es ha adodik valami lehetoseg, batran vagj bele, ne erdekeljen semmi. Mert ahogy mondani szoktak, az elet rovid, ezert meg kell ragadni a lehetosegeket. K*rva nagy kozhely...de azok mindig igazak:DD

2010. szept. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez a helyzet, mint a kérdezőnél. Épp a napokban gondolkodtam ezen, és nagyon le vagyok törve.

Én nagyon félek a magánytól.


32/F

2010. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!