Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez alapjan latja, hogy zavarba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez alapjan latja, hogy zavarban vagyok elotte, vagy ebbol o mit vesz le? L

Figyelt kérdés

(Nem nagykepusegbol irom, de kulsore SZERINTEM bejohetek neki ahogy eszrevettem, meg nyilvan nekem is o, ezert erdekel)

Nalam sokkal idosebb ferfirol van szo. Parszor mar megtortent, hogy amikor osszeneztunk akkor elkaptam a tekintetem, es amikor ujra raneztem mosolygott ram. Ez eleg sokszor megismetlodott egyik nap.


2022. márc. 16. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom leszűrte, hogy tetszik neked.
2022. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, ebből sejtheti, hogy miről van szó
2022. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy csak szegyellosnek tart es ennyi?
2022. márc. 16. 21:48
 4/11 anonim ***** válasza:
De, az is lehetséges
2022. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
sztem rájött már ebből. hiszen nem szégyellsz beszélni vele hanem elkapod a tekinteted, ergo tetszik neked
2022. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem ebből levágta az idősebb pasi… és el is kezdte csapni a szelet. :D
2022. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Látja ha zavarban vagy , ebből tudja h tetszik neked.

Ha meg mosolyog biztos bejössz neki.

2022. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6 vagyok

Fordítva is volt hasonló: egy srác társaságban pont engem nézett, mikor rá néztem elkapta a tekintetét. Majd ismét rám nézett, én is rá néztem megint (hogy jól láttam-e), erre megint elkapta a tekintetét.


Utána meg már nem is nézett felém egyáltalán. Mivel nekem is tetszett, nem mertem akkor biztosra venni, de utólag visszagondolva ahogy 5-ös is írja, beszélni nem volt szégyenlős velem, így elég sanszos a dolog. Ma már levágnám én is az ilyet.

2022. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindössze csak megmosolyogja, mennyire zavarban vagy előtte.
2022. márc. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet, próbál mosolyogni rád, hogy egyből le tudjon olvasni rólad hogy hogyan reagálsz.

Szemezz többször, aztán talán lesz bátorsága leszolitani téged

2022. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!