Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék közelebb kerülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék közelebb kerülni egy munkatársamhoz, úgy hogy az a későbbiekben ne legyen ciki (elutasítás esetén)?

Figyelt kérdés

Ő a srác.

Ügyfélszolgálat, de külön csoportban vagyunk, de azonos shift-ben.


Nem tudom van-e barátnője, fogalmam sincs hogy tudnám kideríteni. FB-ot már próbáltam, ott nincs semmi információ erről.


2022. márc. 17. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Rám az exem (szintén nő) a sok munkahelyi chates beszélgetés után egyszer csak rámírt fb-on. Onnantól nem volt megállás. Ha van is barátnője, attól még bejelölheted mint kolléga.
2022. márc. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatból mondom (ronda balfasz vagyok), hogy még amikor haverjaim szerint is tetszettem egy nőnek, akkor is megoldották, hogy a végén én égessem szarrá magam így én a helyedben lányként nem aggódnék amiatt, hogy esetleg ciki helyzetbe hoznád magad. Biztos vagyok benne, ha kell megoldod, hogy neki legyen szar.


Amit 1-es írt nem rossz. De akár le is szólíthatod a konyhában kávézás közben, liftben, ebéd közben ha céges kantinban kajáltok...

2022. márc. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyen ürüggyel írt rád fb-on?
2022. márc. 17. 00:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Tök mindegy. Ha tetszel neki tök mindegy mit írsz akkor is tetszeni fogsz neki. Ha nem tetszel neki, akkor is tök mindegy mit írsz, mert akkor se fogsz tetszeni neki. Társkeresés végtelenül egyszerű folyamat bár szerintem ezt te is tudod :).
2022. márc. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lemondtam a dologról, mert többször is láttam, hogy csaj kollégákkal kokettál.

Kifejezetten a lányok mennek oda hozzá, nem is ő a csajokhoz. Ez bizony red flag..

A minap hallottam egy lánnyal dumál merre szokott szórakozni járni (a lány kérdezte), és ahogy mondta a helyeket, és utána hogy "vadászik" ezeken a helyeken.

2022. márc. 19. 21:49
 6/8 anonim ***** válasza:

#5


Jóképű srác és népszerű a nőknél. Van ilyen. Ha nálad szebb nők próbálkoznak nála, akkor ja, inkább ne erőltesd.

2022. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Így azt is eltudom képzelni más nők is, kolleganők sunyiban ráírnak itt-ott.
2022. márc. 19. 21:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Legyen tartásod. Hagyd a fenébe.
2022. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!