Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a nárcisztikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nárcisztikus férfi erős nőt farag?

Figyelt kérdés
2 évig voltam egy erősen narcisztikus férfi mellett. Sok dolgot megtanultsm mellette, pl hogyan álljak ki magamért, hogyan álljak fel lentről. Ezt kapcsolat alatt is éreztem de foleg azután éreztem ezeket a változásokat magamon, amikor sikerült kiszabadulnom az ördögi körből
máj. 26. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Belőlem határozottan erősebb nő lett és egyúttal nőiesebb is lettem, pedig egyedül nevelem a 16 hónapos fiunkat🙂🙂
máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bolognai a kedvencem ***** válasza:
95%
Nem, inkább lelkisérült nőt szoktak "faragni" a nárcisztikus bántalmazó férfiak.
máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, te eleve is erős voltál, azért nem mentél tönkre. Azért is bírtad ilyen sokáig.
máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
82%
Kisbaltával, abúzussal, hogyne.
máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Mit mondott? Sírjá, majd eemegy a tejed?
máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
más választása nincs, vagy megerősödsz vagy tönkretesznek
máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez inkább attól függ, hogy a nő saját magától jött e rá, hogy mit tesznek vele éppen. Ha magától tette meg az első lépéseket ellene, akkor lehet belőle erősebb ember, igaz rengeteg idő és elhatározás kell hozzá. Felismerni a játszmákat, azt, hogy hogyan próbálnak meg hozzá visszakúszni és irányítani őket még szakítás után is. Ritka, de van ilyen is, hogy valaki ennyire tisztán kezd látni.
máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Igen, igaz, én narcisztikus vagyok, és egy erős nőt faragtam belőle, amivel aztán eltiport, de nem úgy mint én őt, ő teljesen megsemmisített, konkrétan szellemi roncsot csinált belőlem, azóta ápolásra szorulok és hát...mindegy, így jártam.
máj. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Én tapasztaltam ilyet hogy odáig jut a lelki bántalmazás hogy az életben maradás érdekében kénytelen az ember félelmetes helyzetekbe belemenni, keresni az elsőre ijesztő lehetőségeket is az életben, abbahagyni az időrabló mindent hogy túléljen és ebből néha teljesen jó dolgok sülnek ki.
máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!