Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvabb amit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvabb amit egy veszekedés során mondott rád a párod?

Figyelt kérdés
Mi lett utána? Meg tudtatok beszélni?
máj. 26. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy anyád nyelt volna le vagy köpött volna a szőnyegre.
máj. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Én mondtam neki, hogy egy hazug féreg. Igaz, akkor mentem vissza hozzá pakolni a cuccaimat.

Én bocsánatot kértem végül ezêrt a kijelentésemért, de attól függetlenül a mai napig így gondolom, mert rászolgált.

máj. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Szex közben végig másra gondolt...és amikor hangosan nyögött szex közben....na az azért volt.
máj. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
"K.rva anyád" - Külföldi volt a párom, ismert jónéhány magyar szót, kifejezést és tudta pontosan, hogy ez mit jelent, ettől függetlenül szarul esett. Mondtam is neki hogy nem beszélhet így velem, úgyhogy utána átjavította arra, hogy "k.rva anyád vagyok"
máj. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nagyon nagyra tartom magam, és azt hiszem, hogy megérdemlem azt amit tőle elvártam (hogy ne csaljon meg), de ahhoz ezen (a testem, mivel azon mutatott végig) bőven lenne mit változtatni.

Később meg mikor szakított a barátnőjével esküdözött, hogy ezt nem úgy értette, és csak ideges és tehetetlen volt.

máj. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3 fu bmeg

Remelem elhagytad

máj. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Lekurvázott. Pofon volt a jutalma. Elhagytam egy idő után.


N

máj. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

#7 nem tudom, hogy te milyen családból jössz ahol a pofozkodás megengedett. SOHA SENKIT SEM ÜTHETSZ MEG, szakítanod kellett volna.

Hihetetlenül agresszív és dühkezelési problémáid vannak.

máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

Mikor a fejem mellett csattant a keze nem ütöttem meg. Amikor az autóm ajtaját baszkodta hisztis kisfiúként sem. Amikor apumnak akart neki menni akkor sem. Na, kinek vannak problémái? :D de, megüthetek. Anyja is akkora pofont kevert le neki, hogy öröm volt nézni. Persze az anyját egyszer kimentettem a kezei közül, amikor meg akarta verni. Na, ezért hagytam el.

máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

És van olyan akire nagyon csúnyának mondott a parja egyszer egy durva veszekedés során és vele maradt?

Velem ez történt. A párom nagyon szeret ezt biztosan tudom én viszont most meg kerdojeleztem az egész kapcsolatunkat. Tudom h tiszta fejjel sose mondana ilyet, látszik hogy borzasztoan megbanta,és én sem akarom emiatt elengedni azt, ami köztünk van, de elfelejteni is nehéz

máj. 30. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!