Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy nő, viszont van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy nő, viszont van barátnőm. Mi a legjobb teendő ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt a párommal. A kapcsolatunk nem felhőtlen, néhányszor már a szakítás szélére kerültünk, ami hagyott már bennem nyomokat, de végül mindig kibékültünk.

Három év alatt eddig egyszer sem éreztem ilyet, kicsit bűntudatom is van miatta.

Eszem ágában sem volt soha megcsalni a páromat, sem más nők után járni, viszont a szóban forgó lánnyal szoktam találkozni és egyre inkább úgy veszem észre, hogy én sem vagyok neki közömbös. Régebben is bejött, míg nem volt barátnőm, de akkor jórészt csak képeken láttam, élőben ritkán találkoztunk.

Van, hogy napokat, heteket nem találkozunk, de ha igen, akkor egész nap és még utána is a gondolataimban van.

Viszont a barátnőmet szeretem, ő az első kapcsolatom, de mintha már nem lenne olyan erős az érzés, mint eleinte és sokat romboltak rajta a viták. Ezt annak tudom be, hogy a rózsaszín köd már elillant.

Ne lépjek semmit, csak hagyjam, hogy sodródjak, aztán úgyis úgy lesz minden, ahogy lennie kell?

Jártatok már így? Hogy sült el a dolog?



2022. márc. 18. 21:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne a nő miatt válts. Jó a kapcsolat vagy sem, ezt mérlegeld!


Én amúgy váltanék, ha szar a kapcsolat és az új szimpatizál veled, lépj.

2022. márc. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

Vegyétek be harmadiknak.


Lehet, hogy a csajod is un téged.

2022. márc. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok férfi mondja, hogy a párom. Miért is lenne ez homár? Hülyeség.
2022. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
mert sokan mondják, attól még igenis homin hangzik.
2022. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"Valahogy úgy, mint mikor még szingli voltam és megtetszett egy lány."

Szerintem te már lélekben újra szingli vagy. De emiatt ne legyen bűntudatod.

2022. márc. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Márpedig van. Hogy is ne lenne?!

Valaki szeret engem, és nekem más nő tetszik. Pedig tényleg próbálom a gondolatot elhesegetni, de nem megy. Magamnak nem tudok hazudni, hiába próbálok.

2022. ápr. 2. 21:05
 27/28 anonim ***** válasza:
te viszont nem jössz be neki.
2022. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Honnan ismered ezt a lányt? Mármint, ha előbb ismerted,mint a barátnődet,miért nem jöttél össze vele?
2022. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!