Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi nő barátságba ez belefér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi nő barátságba ez belefér?

Figyelt kérdés

A férfi szerelmemnek hív, meg ilyeneket ír, hogy imádlak.

Persze csak akkor, amikor iszik. Józanul teljesen normálisan tudunk beszélni.

Aludtunk már egymásnál, nem nyomult, meg semmi ilyesmi, de valahogy ez nekem kezd fura lenni.


2022. márc. 19. 17:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az sem számít, hogy csak részegen csinálja ezt, józanul normális?
2022. márc. 19. 18:08
 12/19 anonim ***** válasza:
45%
Részegen csak a gátlások szakadnak le, semmi olyat nem csinál az ember, amit ne tenne meg józanon, ha nincsenek tudatos/tudattalan fékek...
2022. márc. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igazából azóta kezdte, amikor egyszer eljátszottuk, hogy egy pár vagyunk. Ez kb. 2 hete volt. Az egyik szomszédom, egy 60 +-os faszi nyomult, és elhitettük vele, hogy ő a pasim. Azóta legalább a szomszéd leállt.
2022. márc. 19. 18:10
 14/19 A kérdező kommentje:
Csók meg ilyenek nem volt, csak egymás kezét fogtuk meg kb. 2 percre, és egyszer vegigsimítottam a mellkasán. Lehet, hogy akkor kattant benne valami...
2022. márc. 19. 18:12
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Fú, hasonlóképp én is jártam még tiniként..


Barátnőm "viccelni" akart, és azt mondta egy fiú haverunknak, hogy nekem tetszik.. Mert ez milyen vicces.. Na aztán elkezdett a srác tök furán viselkedni, flörtölni meg ilyenek.. Aztán kezdett az este már egyre kínosabb lenni, akkor félrehívott a bnőm, h elcseszte, mert csak poénnak indult, de h ezért viselkedik így, mert ezek szerint ő benn lenne többen, de ezt nem tudta...

2022. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
28%
Mivel a gyakorlatban nem létezik férfi női barátság, ez borítékolható volt, hogy bekövetkezik.
2022. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
84%

A csajozós pasiknak ez szavajárása. Veled alapvetően nem csinálja, de részegen elpárolog a felettes énje.

Ha akar valamit majd rád hajt, addig csak a szája jár, az is csak részegen.

2022. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
19%
De minek barátkoznak a nők meg a férfiak? Az esetleges közös programok úgyis zuhannak a kukába ha jön valaki akivel az egyik fél szexelni kezd
2022. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem,nagyon nem,viszont én tisztáznám a helyedben.
2022. márc. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!