Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy férfi- nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy férfi- nő barátságba belefér a "szeretlek" szó?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 09:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Nem
2013. febr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha baráti alapon hangzik el akkor igen belefér. Nekem is mondta már egy barátom, mikor vigasztalt, hogy "nem baj én szeretlek" vagy amikor összehoztam egy ismerősömmel (azóta házasok), első randijuk után azt mondta imád, hogy ilyen csajjal hoztam össze :)
2013. febr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
attól függ milyen értelemben és szituban. pl legjobb barátom egy Barna nevű srác, vele ez simán belefér. bár ennek egyéb okai is vannak...de azt itt nem osztom meg. a lényeg, hogy szituáció, értelem és ember függő a dolog :)
2013. febr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem..én alapban nem hiszek ebbe a férfi női barátságban..sajnálom.Az egyik mindig többet érez és akar egy idő után,vagy már az elején csak jól álcázza.Lehet lepontozni:D
2013. febr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
a kérdésem háttere: a párom rendszeresen ezt mondogatja a nő barátainak, és amikor én kerek szemekkel nézek rá és kérdezem, hogy ez mégis mi, ő csak annyit mond, hogy "hát nem úúúúgy, hanem mint barátot". Persze amikor elhangzik a szeretlek szó, nincs hozzátéve hogy "mint barátot". Ez annyira félreérthető számomra. Ő bulizós is, és neki nem jelent semmit, ha a lány barátai megölelik és megpuszilják, hozzádörgölőznek csak úgy. És amikor én ezt felhozom, én vagyok a féltékeny barátnő, aki nem érti meg a párját. Nagyon rosszul esik.
2013. febr. 4. 09:49
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem beleférhet ha barátilag gondolják
2013. febr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%

Egyértelműen nem. Hiszek a férfi-nő barátságban, de az már nem az, amikor valamelyik fél azt mondja a másiknak hogy szeretlek.

A páromnak is volt ilyen lány "barátja" aki ilyeneket irkált neki. Természetesen kiderült hogy szerelmes a páromba. Nem volt hosszú életű a barátságuk.

2013. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember a kutyájának is mondja, hogy szeretlek.

Akkor egy ember barátnak miért ne lehetne mondani?

2013. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze. De nem az a romantikus-komédiás, utána szerelmesen és vágyakozva nézünk egymás szemébe.


Ez egy olyan "szeretlek", mint amit a szüleimnek, a tesómnak, a lány-barátaimnak mondok.

2013. febr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A 8ason jót vigyorogtam, én is szoktam mondani a kutyámnak :) De tényleg szeretem :)
2013. febr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!