Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellnétek a párotokat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellnétek a párotokat ha árufeltöltő lenne ti pedig valami jobb cégnél többmyelvű irodai munkát végeznétek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 19. 19:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Inkább magamat szégyellném,hogy egyáltalán felmerült ilyen gondolat...
2022. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%
Nem szégyellném, de az bánta, h kevesebbet keres, mint én
2022. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
A gondolat maga szégyenítő..az utcán a kutyát nem érdekli ki mit dolgozik, ha tiszta , rendezett.
2022. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ha én még arra sem lennék képes hogy hiba nélkül kiírjak egy kérdést a Gyakorira.
2022. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Csak az lehet a párom, akit örömmel, büszkén elfogadok.
2022. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
45%

"Nem, ha én még arra sem lennék képes hogy hiba nélkül kiírjak egy kérdést a Gyakorira."


Nem kötekedésből, de ha már valaki más helyesírását teszed szóvá, akkor érdemes tudnod, hogy neked sem sikerült ezt az egyetlen mondatot leírni helyesírási hiba nélkül.


Másrészt szerintem az a valószínűbb, hogy aki kiírta a kérdést, az kettőjük közül az, aki árufeltöltő munkakörben dolgozik.

2022. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
69%
Ha éjjeliőr lenne akkor jobban örülnék, ott olvasgathat, rádiózhat, nyelvet tanulhat és nyugisabb.
2022. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
24%
A valóság az, hogy a legtöbben soha többé nem mennének abba az áruházba/üzletbe vásárolni ahol a párjuk árufeltöltő.
2022. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem szégyellném, de tapasztalatból mondom, hogy az ilyenek nagyon ritkán működnek, így bele sem kezdenék vagy gyorsan lezárnám. Voltam hasonló helyzetben, igaz, az én párom pénztáros mindenes volt, szóval néha árut is pakolt ki. Kedves, aranyos srác volt, de egy idő után alig volt közös témánk, szellemileg nem voltunk egy szinten. Az, hogy kevesebbet keres nem zavart. Volt párom, aki hasonlóan keveset keresett, de szellemi munkát végzett, és jól el tudtam vele bármiről beszélgetni, a humora is jobb volt. A szex is jobb volt vele, de valószínűleg ez azért volt, mert nem fáradt le annyira fizikailag a napi munkában. A másik sráccal fél évig voltam, de az utolsó két hónap már inkább nyüglődés volt.
2022. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
9-es, ezt nem értem. A szabadidejében mindenki azt olvas, amit akar. Hiába végzek szellemi munkát, velem nem csak a könyvelésről lehet beszélgetni. Igazából most akarok váltani nem szellemi munkára, és ugyanaz maradok, aki most.
2022. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!