Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy azt elnézné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy azt elnéznék nekem ha iszok, cigizek stb, de ezt nem?

Figyelt kérdés

Ahány lánnyal ismerkedtem eddig egy idő után mindent zavarta, hogy harcművészeteket gyakorlok, leginkább a felületkeményítés és téglatörés stb része, ez miért olyan nagy baj őszintén, vagy már ennyire ciki ha valaki sportol, de nem a kocka has a célja?

Nálam ez annyira az életem alapja, amíg karate nem volt, addig ismerkedni sem mertem, covid alatt is el lett hanyagolva, még csak ismerkedni se mertem, egyszerűen ebből fakad az önbizalmam.


2022. márc. 21. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez lenne a gond, hacsak nincs más témád ezen kívül, illetve nem egészségkárosító amit csinálsz.
2022. márc. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyet nem hallottam, hogy valakinek ez kizáró ok legyen. Azt tudom elképzelni, hogy nagyon sokat foglalkozol vele, elviszi a szabadidőd nagy részét és inkább az zavarja, hogy így rá nem jut időd. Vagy nincs nagyon más témád, ahogy az egyes is írta. Vagy véletlenül pont ilyen lányokat fogtál ki, akik valóban nem szimpatizálnak a harcművészetekkel.
2022. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ismertem több harcműveszetet űző fiút is. Ez már középiskolában is gyíkság volt, de felnőttként...
2022. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én sem edzek minden nap azért, beszélgetni meg nem nagyon szoktam erről, csak csinálom.

Meg általában olyan csajoknál próbálkozok akik eljárnak velem futni vagy hasonló, de így is.

2022. márc. 21. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem ez a probléma. Lehet hogy van pár olyan szélsőséges ember aki ezt az erőszakkal társítja, holott tudható hogy nem erről szól.


De ha tetszel egy lánynak, nem emiatt nem fog összejönni. Valami más lesz itt a probléma.

2022. márc. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!