Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetünk továbbra is barátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetünk továbbra is barátok?

Figyelt kérdés

Évek óta barátok vagyunk egy pasival.

Mindig is vonzódtunk egymáshoz, mindig volt a levegőben valami, ami miatt mind a ketten éreztük a szikrát, azt a bizonyos pluszt. Talán lehet a részemről ez már több is volt mint barátság, talán más érzelmek is kialakultak bennem. Azt gondoltam talán benne is.

Egyszer, nem rég megtörtént hogy lefeküdtünk egymással. Sajnos az egész nem volt jó, nem alakult jól egyikünknek sem, nem olyan volt mint ahogyan azt elképzeltük.

De én szeretném ha megmaradna a barátságunk továbbra is. Ezt meg is beszéltük és mind a ketten azon az állásponton vagyunk hogy minden ugyanúgy marad és ugyanolyan jó barátok maradunk továbbra is.

Mostanában viszont azt érzem, ő elkezdett távolodni. Én őszintén szólva megpróbáltam volna még egyszer, hátha lehetne ebből kapcsolat is. De mivel úgy éreztem neki sem volt jó, így annyit mondtam hogy én semmi mást nem szeretnék tőle, csakis barátkozni vele. Ennyi. De ő erre nem mondta hogy ő is, viszont úgy érzem nem akarna újabb alkalmat.

Szerintetek lehet azért nem meri mondani hogy próbáljuk meg újra, mert én kijelentettem hogy csakis a barátság érdekel vele kapcsolatban és semmi más?


2022. márc. 21. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehettek barátok, és akár kapcsolat is, ha őszintén megbeszélitek.

Te hazudtál neki, lehet, hogy ő is, ez nem lehet barátság alapja!

2022. márc. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi nem tetszett a szexben?
2022. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem is az hogy nem tetszett. Inkább az hogy mind a ketten nagyon feszültek voltunk, nem tudtuk elengedni magunkat, mert izgultunk előtte és így egyikünknek sem volt jó.
2022. márc. 21. 17:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Férfiként azt mondom, hogy nem. Az első szex sajnos visz mindent, ha az vacakul sikerül, akkor azt inkább felejteni próbáljuk mint újra kockáztatni. nem tudom miért voltatok feszültek, ha férfi úgy gondolja hogy ő hibázott, akkor nem fog kockáztatni.

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem a barátság sem lesz tartós, mert ha negatív élményt felidézed a férfiben akkor azon lesz, hogy ne találkozzon veled és túl tudjon lépni.

Az is lehet hogy egészen mást vártatok egymástól, olyan régóta ismertétek már egymást, hogy azt hittétek tudjátok mire vágyik a másik fél és nagyon nem azt kaptátok mait vártatok. A kiábrándultság érzését nehéz elfelejteni, általában kell egy másik partner aki helyre rakja a megtépázott EGO-t majd utána felbátorodva lehet esetleg újra próbálkozni pár év múlva.

2022. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó ezt is értem. Csak azt is szokták mondani, hogy az első szex sokszor nem annyira jó, vagy nem jó és később összecsiszolódnak. Persze azt megértem, ha a férfinak ez kudarcélmény. De én nőként adnék ennek még egy esélyt. Lehet nem azonnal. Kis idő múlva. Nem hosszú évekkel később, csak kis idővel. De ha fontos nekem a másik akkor adok neki még esélyt. Nem küldöm el egy alkalom miatt. Főleg azért, mert nem csak az egyik fél a hibás. Tehát ha a férfi azt gondolja, hogy nem volt jó a csajjal, az nem biztos hogy a nő vagy csak a nő hibája.
2022. márc. 21. 22:50
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg azt sem értem, ha emberileg fontos vagyok neki, akkor csak úgy túl tud lépni rajtam?
2022. márc. 21. 22:51
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha a srác emberileg szeret engem, akkor sem akarna tovább barátkozni velem? De nem is érdekelné többé, hogy vagyok, stb?
2022. márc. 21. 23:09
 8/10 anonim ***** válasza:

4 vagyok.....

Nőként hiába szeretnél folytatást ha a férfitől várod hogy kezdeményezzen. Ha kudarcnak élte meg a történteket(nem tudom pontosan mi történt), akkor nem fog kezdeményezni többet. Úgy fogalmazol, hogy adsz neki második esélyt,vagyis az elsőn nem győzött meg Téged, vagyis leszerepelt. Lehet hogy nem mondtad ki, de a férfi ismer annyira hogy látta, érezte hogy nem teljesített jól, nem fogja erőltetni a folytatást.

Nem tudom hogy hány évesek vagytok, de ha nem tini kategória és nem működik a szex, akkor azt a pasik igenis magukra szokták venni, ők kezdeményeznek és ha felsülnek, nem áll fel, gyorsan elmennek, nem tudják a nőt orgazmusig vinni, akkor általában magukkal elégedetlenek. Persze van olyan férfi is aki a nőt hibáztatja, hogy nem volt elég aktív és nem tudta rendesen felizgatni, de ez általában az Ego bajnokok és a nárcisztikus személyiségek sajátossága.

Ha a férfi más nőkkel is találkozik és nem kizárólag veled akkor simán át fog rajtad lépni ha talál egy olyan partnert akivel működik a szex, igazából addig van értelme Neked kezdeményezni a folytatást amíg ez nem történik meg.

2022. márc. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Értem. De az is lehet hogy ebben nagy szerepet játszott az is hogy kijelentettem a barátságon kívül nem szeretnék semmi mást? Tehát lehet ezzel is kicsit elriasztottam?
2022. márc. 22. 08:38
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor legfeljebb barátok maradunk. Nekem az is jó, ha barátok maradunk. Mert a barátságát nem szeretném elveszíteni. Aztán ha egy idő után egyikünknek sem lesz senki és még tetszünk egymásnak talán meg lehet próbálni.
2022. márc. 22. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!