Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől lehetünk még barátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől lehetünk még barátok?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetbe kerültem , hogy van egy srác akivel évek óta jóban vagyunk. Nagyon közel áll hozzám és szinte mindent elmondok neki ami velem történt és többnyire jó tanácsokat is add meg tök értelmes szóval nagyon bírom viszont most elhívott randira mivel amióta ismerjük egymást most van olyan , hogy egyikünknek sincsen senkije , csak sajnos én egyáltalán nem tudok rá úgy gondolni hogy mi együtt... inkább mint egy testvér . De félek attól , hogy ettől tönkre megy a barátságunk . Nálatok volt már ilyen helyzet ?

2020. jan. 2. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Mondd meg neki akkor, hogy nem tudsz rá másképp gondolni, csak úgy, mint egy haverra, meg fog sértődni ez közel 100% és tönkre fog menni a barátságotok, de ha összejössz vele és szakítotok, akkor is tönkremegy, szóval ez már menthetetlen. Ha nem csak poénból hívott el, akkor biztos, hogy tetszel neki/szerelmes beléd, ha ez így van, akkor ez már rég nem barátság egyébként sem, legalábbis az ő részéről.
2020. jan. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 he84 ***** válasza:
75%
Ha valóban igazi barátság van köztetek, akkor ettől nem mehet tönkre a barátság. Legyen az akár úgy, hogy te mész vele randira, akár nem. Ha valóban jó barát, akkor nem sértődik meg és megérti, majd tovább maradtok barátok. Ha szeret téged, jobb neki barátként melletted állni mint sehogy, mert az még rosszabb.
2020. jan. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Velem ugyanez volt, csak a sztoriban a visszautasított srác voltam. Nem fog működni ugyanúgy, ahogy eddig. Én amikor elutasított, és mondta, hogy maradjunk barátok méginkább belehabarodtam...próbáltam minnél kevesebbszer keresni, mert tudtam, ha ezek után összejön vki mással a szemem előtt, azt nem élem túl. Itt sajnos szünetet kell tartani a barátságotokban, így lehet később lehettek még baráti kapcsolatban, de mindenképp pihentetni kell...persze nem ismerem a srácot, se az általa feléd táplált szeretet/szerelem fokát, úgyhogy gyakorlatilag bármi lehet.
2020. jan. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem lesz ugyanolyan az biztos.
2020. jan. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha ő tud barátként kezelni, akkor igen. Ha többet akar, akár csak testileg is, nem fog menni.
2020. jan. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Azt hiszed a barátságod elég egy fiúnak? Ez úgy működhet hogy kölcsönösen felköszöntitek egymást névnapokon szülinapomon szilveszterkor stb ... de egy egészséges férfinak nincs arra kapacitása hogy olyan nőkkel programozzon akiket nőként nem vehet számításba
2020. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tőle függ... ha már belédzúgott, lehet, hogy nem tud visszaállni barát üzemmódba.
2020. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben a női oldalról, az elutasító. Ez kb 4 éve volt és azóta is barátok vagyunk. Sokkal rosszabb, ha nem mondod el, párszor randiztok és utána.
2020. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam, csak a fiú oldalon. Úgy kezdődött, hogy amint megláttam nagyon megtetszett. Mivel barátja volt úgy gondoltam nem én leszek az aki megpróbál kettőjük közé állni, így elkezdtem vele barátkozni. Telt az idő, egyre jobb lett a "barátság" köztünk, részemről pedig kezdtem nagyon beleszeretni. El jutottunk odáig, hogy már mindent megbeszéltünk (legalábbis ő... Én az érzéseimet féltem kimondani, nehogy elveszitsem). Nem volt felhőtlen a kapcsolata a barátjával, sokat panaszkodott, hogy nem törődik vele és hogy én vagyok az akire mindig számíthat.

Nem sokára elmondta, hogy szünetet tart a kapcsolatába, mert nem tudja hogyan tovább. Úgy gondoltam, hogy eljőtt az én időm, most vagy soha. "Sikerrel" is jártam, az elkövetkező három hétben sokat voltunk együtt, történtek dolgok. Három hét után üzenetben rám írt, hogy visszamegy az exéhez és hogy úgy néz rám mint egy testvérre és ígérjem meg, hogy nem tűnök el az életéből. Néhány hétig sikerült is, de nekem ő már több volt mint barát. Miután szép lassan eltűntem az életéből megkaptam, hogy reméli senki nem fog úgy kihasználni engem, mint én őt, hogy csak a szexről szólt a részemről.


Hogy ebből mi a tanulság? Játszatok tiszta lappal az elejétől. Beszélj a sráccal őszintén, hogy mióta tart ez nála. Ha régóta és tényleg nem látsz közös jövőt, akkor szerintem "engedd" el, mert inkább most szenvedjen egy kicsit, mint amikor lesz valakid és ő végig "kell nézze"

2020. jan. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!