Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van így? Mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így? Mit csináljak hogy jobban érezzem magam? L/14

Figyelt kérdés
Még soha nem volt barátom de én már úgy szeretném! Körülöttem a suliba mindenütt szerelem csak nekem nem jutott még belőle még egy nagyon rövid kapcsolat se. Már tiszta depis vok tőle. Pasi kell! MOST! Ne értsetek félre nem AZÉRT kell hanem csak szeretném hogy legyen valaki aki nagyon szeret(tudom a nővérem szeret meg a szüleim XD de az nem olyan mint amikor egy fiú szeret. :D) megölel, megcsókol, hiányzom neki ha sokáig nem találkozunk, szépnek, okosnak tart jót beszélgetek vele, megbízható....Még senki nem taperolt le(jó negyedikbe egy cigánykölyök XD)nem azt mondom hogy annyira vágyok rá de azért jól esne mert az azt jelenti hogy jól nézek ki. Remélem érthető hogy mit akarok mondani, kicsit zavaros. :S
2010. szept. 13. 20:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Linkelj képet magadról , és megmondom miért nincs pasid!
2010. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ne törődj a 2.-kal és aki még ezt mondja

van ilyen pasi, nekem vagy 1, de nem adom :P

ne siess, mert sokat fogsz csalódni akkor

várj türelmesen, és meglesz a rózsa, amit a mondás ígér

tudom, milyen érzés, 13-14 évesen szokásos, utána is nagyon sokáig ez az érzés, de mégis azt mondom, várj, és ne fesd magad k*rvásan, meg járj kipakolós cuccokban csak azért, hogy tetszél a fiúknak, ha megmaradsz önmagadnak, az az igazinak sokkal vonzóbb lesz, mintha sürgeted a dolgot ezzel


hidd el, 20 éves vagyok, én így csináltam, az egyetemen ismertem meg az első kedvesem, 1 éve vagyunk együtt, és az esküvőt tervezgetjük


sok erőt kívánok

2010. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hááát nem szívesen linkelnék képet. Attól félek hogy valami ismerős meglátja. :S
2010. szept. 15. 19:44
 14/16 anonim ***** válasza:

Annyira édi vagy!

Én is ilyen voltam 14 évesen:)

2010. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Linkelj nyugodtan képet , nem fogják meglátni. : )
2010. szept. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Honnan tudod? Nem vállalkok kockázatot, még majdnem egy egész tanévet kell kihúznom ezzel a bandával addig tuti kicsinálnának ha megtudnák hogy én írtam ki ezt a kérdést. :(
2010. szept. 19. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!