Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy jobban érezzem magam?!

Figyelt kérdés

Párommal mostanába megromlott a kapcsolatunk. (1 éve vagyunk együtt) Munkahelyi problémáim vannak, nem vagyok elégedett az életemmel, negatívan állok a dolgokhoz és szerinte csak panaszkondi tudok. Én azt várnám tőle, hogy támogasson vagy csak annyit hogy meglöljen és azt mondja "minden rendbe jön" de ehelyett elutasítást kapok. Azt mondja az ő energiáit is leszívom. Őt is lehangolom. Nekem ez nagyon roszul esik. Már egy ideje azt érzem, hogy igazából nincs is hangulata hozzám, nem is akar velem lenni.

Próbáltam vele ezt megbeszélni, de nem lehet. Már azt is megkérdeztem tőle, hogy szakítani akar-e. De nem válaszol a kérdésre ill. kitérő választ ad, témát vált.

Azt érzem elegem van, nem elég hogy munkahelyi problémáim vannak, nem számíthatok a páromra és most már azt se tudom mi lesz a kapcsolatunkkal.

Mit csináljak, hogy jobban érezzem magam?! Adjatok tanácsot.


2011. okt. 14. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

fejezd be a negativ gondolkodást. ha vaalki éjjel nappal csak panaszkodni tud és a szar életet szapulni meg a munkahelyét egyebeket az elöbb utobb idegesitö lesz és nincs az a megértés amit tudna adni neked.

nekem van egy kolleganöm aki egész nap csak az életet szidja, ha valaki aszongya kezd beteg lenni kiakad hogy jaaaj nem akarooom, meg jaaaj a deviza hitel meg nem tom mi lesz velem jaaaj de szar minden,ezért a meloért is alig kapok valamit stb stb stb....... ezt csinálja egy éve. és igen szivja az energiám. meglátom már rosszul vagyok. pedig mikor havonta egyszer jokedvü egy tünemény.


valoszinüleg a te pasid is rosszul van már töled mert meglát csak az jut eszébe na már megint végig kel hallgatnom....

és tényleg sokat panaszkodhatsz ha idáig jutottatok.

ha csak a szart látod az életbe annál több szart fogsz bevonzani. ennyi. elöbb utobb rámegy akapcsolatod. a pasi gondolom nem egy hisztis libába lett szerelmes hanem egy mosolygos vidám lányba. de ebböl már nem lát tul sokat. az életben vannak problémák. mindnekinek vannak. de ha tulzásba viszel valamit abbol csak baj van.

2011. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azt is megértem hogy valakinek el kell mondanod.de gondolom nem csak egyzser hajtogatod ugyanazt. az emlitett kolleganöm naponta szidja a fönökömet nagyjábol ugyanazért. mindneki tudja hogy vannak hülyeségei de ö hangoztatja is. idegesitö naponta ugyanazt hallgatni. és oké ez kollega kapcsolat de ugyanez megy végbe a pároddal is.épn is kiszeretnék a pasimbol ha oylan lenne mint te. már bocs. pont azért kéne szeretetnek lenni köztetek meg békének mert sok szar van az életedben. de ha hazaviszed a munkahelyedet abbol nem lesz jo kapcsolatod. nem tudtok másrol beszélgetni????
2011. okt. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!