Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátom. Mit tehetnék, hogy egy kicsit jobban érezzem magam?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szeretnék sok infót megadni itt a történtekről, de nagyon szívesen venném, ha esetleg beszélgethetnék valakivel privátban, aki hasonló cipőben jár/járt, és meghallgatna, tanácsot adna. Nagyon nehéz most. Köszönöm. 19/L
2011. máj. 18. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél fel msn-re, beszélgessünk! tutanhamonn@hotmail.com
2011. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom javasolni hogy próbálj minél több időt a barátaiddal tölteni, ilyenkor elég rossz egyedül szerintem. A másik hogy valami változás kéne, pl iratkozz be valamire ha van kedved ( karate, jóga, akármi), lényeg hogy foglald el magad. Remélem segítettem egy kicsit. 24 F

ja és egyél sok fagyit :D

2011. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Felvettelek, köszönöm!
2011. máj. 18. 19:56
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot! a fagyit illetően, egyelőre nem nagyon tudok enni, de majd kicsit később bepróbálkozok vele.
2011. máj. 18. 19:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem is nyugodtan felvehetsz :) hasonló cipőben jártam egy éve :( és most tettem magam túl az egészen más majdnem teljesen :) llillasd@hotmail.com
2011. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia, átérzem a dolgot, engem is nem rég hagyott el az, akiről azt hittem életem szerelme...:(

Most már így idővel egyre jobb, főleg, hogy tanulnom kell és az leköti a napjaim. Ha van kedved írj nyugodtan privát üzenetet! :)

23/L

2011. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az eddigi üzeneteket, írtam mindenkinek, aki felajánlotta.
2011. máj. 18. 20:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Velem is szakított a barátom 2 és fél év után.

Padlón vagyok teljesen.

Sírok,nem bírok enni,kedvem nincs semmihez...Utálom,hogy itt a nyár,akár vele is sétálhatnék esténként,és mégis egyedül kuksolok a lakásban.


Szívesen beszélgetnék veled!

Írok privit!

2011. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vagyis inkább te írj,mert úgy látom,én nem tudok neked :-)

Msn-em nincsen,de majd az e-mailt megadom.

2011. máj. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én sem tudok neked írni, de most elérhetővé tettem a privát e-mail funkciót, úgyhogy, ha gondolod, írj nyugodtan! :)
2011. máj. 19. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!