Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esély van rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van rá, hogy megtalálom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kicsit bonyolult lesz...

Egy kis üzletben dolgozom ahova pár napja bejött egy csoport munkás kávézni. Nem voltam jó hangulatban ezért nem voltam olyan hű de kedves, főleg, hogy ők is bunkók voltak. Viszont másnap megint bejöttek és van köztük egy srác aki nagyon szimpatikus volt, elkezdett velem jófejkedni, beszélgetni ahoz képest, hogy ő volt elötte nap az egyik legbunkóbb. Sajnos azóta sem találkoztam vele, de kolléganőmtől megtudtam, hogy beszélt rólam. Ha nem jönnek be többet, hogy tudnám megtalálni? Annyit tudok, hogy az ország másik felében lakik és dolgozni van csak itt.

Van valami esély rá, hogy rá találok neten? Mondjuk azt sem tudom, hogy én szimpi vagyok e neki.. Annyi a bibi ezek mellett, hogy ő cigány én pedig nem. Ez zavarhatja őt?

Tippeket szeretnék kérni, hogy keressem meg?


2022. márc. 23. 07:47
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
92%

A dzsippó gyerekeket nem zavarja, ha nyomul ràjuk egy nulla effortos,fehér nő.


Amúgy te nem gondolod, h kb minden nemzeti dohànyboltban ugyanezt a műsort letolja? Csak kérdem.

2022. márc. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom. Kolléganőimet is megkérdeztem, hogy velük hogyan viselkedik mind azt mondta, hogy ki kéri ami kell neki és kimegy. Nálam fél órát bent volt és beszélt.
2022. márc. 23. 08:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne haragudj, de miért tetszik neked egy bunkó viselkedésű srác? Ha valaki így akarna ismerkedni, már az is szánalmas, ez nem ovoda, ahol elveszik a játékot. Aki bunkó veled most, az később is az lesz! Nőként mondom, ne csodálkozz, ha összejössz egy bunkóval, az nem fog diplomatikusan, elegánsan viselkedni más helyzetekben sem.
2022. márc. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak az elején volt bunkó, mintha a többiek előtt akart volna menőnek tűnni, de mivel én sem voltam kedves gondolom rájött, hogy vissza kéne vennie. Utánna nagyon kedves volt.
2022. márc. 23. 08:27
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

"miért tetszik neked egy bunkó viselkedésű srác?"



A noknek ez kell....



37F incel

2022. márc. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Minek neked cigány?!
2022. márc. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hiába volt az elején bunkó és most kedves. Ne így akarjon menőzni, mert ezzel csak taszít. Azt jelenti, máskor is ezzel a bunkó viselkedésével akar a haverok előtt tetszelegni és téged meg lepattint, mert hát az olyan menő. Érted már mit akarok mondani?

3# voltam

2022. márc. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Attól, hogy valaki cigány mért baj? Nem tetszhet? Nem értem ezt a rettentő rasszista hozzá állást..

3as neked köszönöm. Értem mit szeretnél mondani és meg is értem.

2022. márc. 23. 09:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok rasszista, de a romák többségénél tényleg az van, hogy az asszonynak kuss, neki pedig mindent lehet, és ha ez neked nem tetszik, akkor megjutalmaz egy monoklival a szemed alatt. Tapasztalatból írom, édesanyám világ életében romákkal jött össze, és mindig ez lett a vége. A bunkó viselkedése meg csak azt igazolja, hogy később ő is ilyen lesz veled, ha már megszerez. Én nem rossz szándékból írok, de a roma kultúra teljesen más, mint a miénk, nem hinném, hogy ilyen életre vágynál.
2022. márc. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
5# Jajj, hát ezt vártuk! Ezt a tökéletes és oszthatatlan egybites világmegfejtést.
2022. márc. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!